Light + Building Frankfurt ’ta Kapılarını Açtı!

  9 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

    Dünyanın en önemli aydınlatma fuarları Light + Building Frankfurt’ta kapılarını açtı. 4 Nisan’a kadar açık kalacak fuarda birçok Türk aydınlatma firması yer alıyor İki senede bir düzenlenen Light & Building, 2000 senesinden bu yana Frankfurt’ta düzenleniyor ve Türkiye’nin önde gelen aydınlatma firması LAMP 83 sekizinci kez bu fuara katılıyor.

  YENİ ÜRÜN GAMI İLE  FUARDA

  LAMP 83 aydınlatma ürün gamını, teknolojik gelişmeler ve yeni tasarımlara bağlı olarak neredeyse tamamen yeniledi. Sıradışı tasarımı ve güçlü ışığı ile Lamp 83’ün PrideLED ailesi aydınlatma sektörünün bu en önemli fuarında sahneye çıkacak. PrideLED ailesinin yanı sıra StarLED, SilverLED, MiniLED serisi ve IdeaLED  ürünlerinin de yer alacağı fuarda LAMP 83, müşteri beklentilerinden yola çıkarak oluşturduğu yeni ürün tasarımlarını ve yenilikçi aydınlatma çözümlerini sergileyecek.

  Otel, mağazacılık & perakende ve ofis aydınlatması gibi pek çok farklı alan ve sektöre hitap edecek şekilde, farklı ürün gruplarının uygulama alanlarının sergileneceği LAMP 83 standında aydınlatma ilgilileri için pek çok uygulama yer alacak. Bunlar arasında Ipad ile aydınlatma kontrolü de dahil olmak üzere dört farklı otomasyon sistemi ziyaretçilerin kullanımına sunulacak.

  80 FARKLI ÜRÜN 40 YEPYENİ TASARIM

  Stand tasarımında  LAMP 83 proje ekibi aktif rol aldı. LAMP 83 ürünlerinin hem sergileneceği hem de uygulamalarının yapılacağı standın aydınlatmasında toplam 123 adet LAMP 83 ürünü kullanıldı. 80 farklı ürünün 40 tanesi ilk kez bu fuarda sergilenecek. Standda LAMP 83’ün uzman olduğu mağazacılık, ofis ve otel canlandırmaları bu ürünler ile sergilenecek.
  Ürettiği aygıtlarda dünya standartlarını yakalamış olan LAMP 83, Avrupa Birliği’nin elektrikli aygıtlar konusundaki standardı olan ENEC’e uygun şekilde üretim yapıyor. Bu sayede LAMP 83, başta Almanya ve diğer Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 30’un üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Light + Building fuarındaki katılımı ile bu sene de ihracat hacmini arttırmayı hedefleyen LAMP 83yurt içinde de fuar katılımlarına devam edecek.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya