Türkiye’nin İlk Mimarlık Gazetesi Açıldı

  6 ay önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Yüksek Mimar Murat Erçelebi tarafından Cumhuriyetimizin 100.yılında kurulan mimarigazete.com.tr yayın hayatına başladı. Sektörde öne çıkan gelişmeleri takip edebileceğiniz, güncel proje ve sektörel girişimlerden haberlerin paylaşıldığı websitesi, kullanıcıları tarafından haber, proje, ilan, görüş yazıları paylaşımlarına da açık.

  Türkçe yayın yapan bağımsız dijital mimarlık gazetesi mimarigazete, sektörün nabzını tutarken, içgörü oluşturan makaleler, proje incelemeleri ve kreatif sanat üretimleriyle kahve molasında günlük tasarım dozunuzu almanızı amaçlıyor.

  Kullanımı kolay, sezgisel arayüze sahip modern ve işlevsel tasarımıyla dikkat çeken site, ülkemizde sektörün önde gelen firmaları ve kuruluşlarının yanı sıra küçük ölçekli firma ve tasarımcılardan da içeriklere yer vererek herkese eşit mesafede durarak fırsat eşitliği sunuyor.

  Murat Erçelebi, severek yaptığı mesleği mimarlığın yanı sıra 10’yılı aşkın süredir benzer projeleri hayata geçiren; tasarım, teknoloji ve mimari trendleri takipçileriyle paylaşan bir içerik üretici aynı zamanda.

  Mimarlık sektörünün yalnızca belirli başlı yayınlara mahkum kalmasına ve bu alanda tekel kabul edilen son derece tutucu yayınların arasından sıyrılarak yepyeni ve modern zamanların içerik tüketim alışkanlıklarına uygun şekilde yayın yapmayı amaçlıyor.

  Mimarlık siteleri, mimarlık blogları ve mimari haber websiteleri içerisinde farkındalık yaratan gündemi takip edebileceğiniz içeriklerin yer aldığı mimari gazete’ye biz de yayın hayatında başarılar diliyoruz.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya