Bize Ulaşın

Tanıtmak istediğiniz projeniz, duyumlarınız, yorumlarınız veya sorularınız için lütfen iletişim formunu kullanınız.

Yazarlık başvurusunda bulunabilir, haber gönderebilir, mimarimedya içerikleriyle uyumlu bir konu hakkında blog yazınızı bize gönderebilirsiniz.

Sponsorluk ve reklam konuları için reklam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

info@mimarimedya.com

editor@mimarimedya.com

reklam@mimarimedya.com

  Adınız ve Soyadınız (gerekli)

  Konu (gerekli)

  İletiniz (gerekli)

  Yanıtın gönderilmesini istediğiniz e-posta adresi (gerekli)

  Privacy Policy / Gizlilik Politikası

  Privacy Policy

  We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the mimarimedya.com. However, sometimes the mimarimedya.com uses third parties to process your information. mimarimedya.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the mimarimedya.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the mimarimedya.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the mimarimedya.com and its services. When you use mimarimedya.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the mimarimedya.com cookies section of our full Privacy Policy.

  Gizlilik Politikası

  © Copyrigth 2011-2018 mimarimedya.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları mimarimedya.com’a aittir. mimarimedya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar mimarimedya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
  www.mimarimedya.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. mimarimedya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

  Projeni Paylaş

  Bu artık çok kolay!

  Projenizi editor@mimarimedya.com e-posta adresine gönderin inceleyelim içeriğimize uygunsa paylaşalım.

  Ayrıca benim daha yazacak çok şeyim var diyenler yazarlık başvurusu yapabilirler. Bkz. Yazarlık Başvurusu Formu

  Düzeltme Talepleri

  MimariMedya’da yayımlanan içeriklerde, haber veya görsellerde hatalı bilgi verdiğini düşündüğünüz kısımların düzenlenmesi için nedeniyle beraber editor@mimarimedya.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizinle iletişime geçilecektir.

  Telif İhlali

  MimariMedya’da yayımlanan içeriklerde, haber veya görsellerde telif ihlali olduğunu düşündüğünüz kısımların düzenlenmesi için nedeniyle beraber editor@mimarimedya.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizinle iletişime geçilecektir.

  Yayın İlkeleri

  Özgün, tarafsız ve güncel haberler paylaşılarak sektörel bilinç altı oluşturmak amacındayız.Meslek etiği ve pratiğine yönelik sürdürülebilir içerikler üretmeye çalışıyoruz.

  Kullanım Koşulları

  Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanımı yasal haklar çerçevesinde hukuki sonuçlar doğurur. Bkz. Kopyalama Kuralları Yazılara yapılan yorumlardan yorumu yapanlar sorumludur. İçeriklerle alakalı her türlü sorumluluk yazarlara aittir. MimariMedya , paylaşılan içerikleri e-bülten ve diğer mecralarda yazar adı belirtmeksizin paylaşabilir, üzerinde değişiklikte bulunabilir. Siteyi kullananlar bu şartları kabul etmiş sayılır.

  Üyelik Sözleşmesi

  MimariMedya sitesine kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile giriş yapıp profil oluşturan kullanıcılar , yazılımın elverdiği nispette profil bilgilerini gizleyebilirler.Kullanıcılardan kaynaklanan gizlilik ihlallerinden mimarimedya sorumlu değildir.MimariMedya,üyelerinin E-posta ve sosyal medya hesaplarıyla diğer verilerinin korunması gayretinde olacaktır.Gizlilik ve benzeri konularla alakalı tüm merak ettiklerinizi info@mimarimedya.com ‘a mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.

  Mimari Medya