Egeli Proje’den Egeli Style Projesi

  4 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde Egeli Proje tarafından hayata geçirilen Egeli Style Projesine ait evler kişiye özel kampanyalar ile ve özel lasman fiyatlarıyla peşinde ödemelerde % 10 indirim fırsatlarıyla satışa çıktı.

  Egeli Proje’nin Egeli Sytle evleri, İzmir’in Güzelbahçe İlçesi Kahramandere Mahallesi’nde, otoyol bağlantısına sadece 1 kilometre bulunmakta olup burada yaşamak isteyenlere konforlu bir hayat vadediyor.

  Egeli Style Projesi Özellikleri

  Dört bloktan ve her blokta 2 adet teras ve 2 adet bahçe dubleksi olan ve 1 adet dört katlı ikiz villa dan meydana gelen İzmir’ in incisi Güzelbahçe Egeli Style projesinde her alanı özel olarak tasarlanmış olan ve peyzajlı yeşil alanlarıyla bütünleşik doğa ile iç içe, eşsiz bir mimari eşlik etmekte.

  Doğal ışıktan faydalanma, artırılmış iç ortam kalitesi, efektif iklimlendirme  ve çevre dostu malzemelerle standart konutlara oranla yüzde 40’a varan oranlarda enerji tasarrufunun sağlanabildiği evinizde çevreye yaptığınız katkıyı hissedeceksiniz

  Egeli Style Çevreye Duyarlı Yeşil Çatı

  Egeli Sytle’de çevreye olan duyarlılığın simgesi olan ve olağanüstü yalıtım özellikleri sayesinde evinizi yazın serin, kışın ise sıcak tutarak ısıtma ve soğutma giderlerini de minimuma indiren yeşil çatı tasarımları ile yeni yaşam alanlarına şahit olacaksınız.

  Egeli Style – Park ile Bütünleşen Tasarım

  Daha fazla sağlıl, daha fazla yeşil alan ve çocuklarınıza daha fazla özgürlük sağlamak için projeyle bütünleşik çevre düzenlemesi.

  Egeli Style 7/24 Güvenli

  Aileniz ve yaşam alanı güvenliğinizin sağlanması için tam donanımlı güvenlik hizmetiyle huzur içinde yaşayın.

  Egeli Proje – Egeli Style Projesi Kat Planları

  Kategori:
  Konut Projeleri

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya