Yazarlar

oduller

İ.T.Ü Mimarlık Fakültesi mezunu. İstanbul bölgesi, yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atmış bulunmaktadır. Yaptığı işler arasında konut, alışveriş merkezi, otel projelerinin mimari projeleri ve iç mimari projeleri bulunmakta ve proje üretmeye devam etmektedir.

 


İ.T.Ü Mimarlık Fakültesi mezunu. Genellikle konut sektöründe çalıştı. Villa ve Site bazında, proje sürecinden, üretim ve teslim süreçlerinde bulundu. Şuanda bir inşaat firmasında proje müdürü olarak çalışıyor.

 


Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Şiirleri: Edebiyatist, Şiiri Özlüyorum, Şehir edebiyat, Koza Düşünce, Tmolos, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi, Akatalpa, Evrensel Kültür, Kasaba Sanat ve çeşitli fanzinlerde yayımlandı. 2017 Sennur Sezer Emek-Direniş öykü ve şiir yarışmasında ‘Üçgeninde Kadın’ adlı şiiri mansiyona değer görüldü. Mimarlar derneğinin 2015 yılında düzenlediği ‘Modern Güzeldir’ mimari makale yarışmasında teşvik 1. Ödülünü kazandı.

 

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu. Aydınlatma Teknolojileri ve Yenilenebilir Teknolojiler Üzerine Sektörel Dergi Sitesinin Yönetimini yaptı. Haber Çıkışı, Röpörtaj, Proje Yönetimi, Dergi Konularının Belirlenmesi, Tasarımın Yönlendirilmesi konularında uzman.

 


Yeni mezun mimar. Kdz.Ereğli’de doğdu. Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi’ni bitirmesinin ardından, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazandı. Lisans eğitiminin sonrasında ise serbest yazı/şiir çalışmalarına ağırlık verdi.

 


Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Mezunu. AutoCAD,Sketch Up,Lumion,ArcGIS,SPSS,3D Max . Ayrıca resim ve fotoğrafçılıkla ilgileniyor.

 


Beykent Üniversitesi’nde eğitimi devam ediyor. Autocad, Sketchup, Photoshop, bilgisine sahiptir. Tasarım projelerdeki odak noktasıdır. Pilates ve valeyol hobileri arasındadır.

Mimari Medya