Carpex Ofis Koku Sitemleri: Firmanızın Karşı Konulmaz İmzası

  7 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Ofis koku sistemleri ile çalışma performansını ve motivasyonunu katlamaya hazır mısınız? Yapılan araştırmalara göre koku, tüketici psikolojisi üzerindeki güçlü etkisiyle, tüketicilerin seçimlerini doğrudan etkilemektedir. Ortama verilen doğru kokuyla satışların arttırılması ve belirli bir ürüne yönelik kokuyla spesifik satış grafiğinin yükseltilmesi tecrübe ile sabittir.

  Kokular hatıralarımızın yeniden su yüzüne çıkmasına yardımcı olurken insanlar arasındaki bağları da güçlendiren bir etkiye sahiptir. Carpex, uzun süreli araştırmaları ve türünün en iyi örneklerinden olan yüksek teknolojili tesisi sayesinde tüketicilerinin kokunun insan üzerindeki etkisinin sağlayacağı avantajlardan faydalanmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda; kurumunuzda kullanacağınız, doğru seçilmiş bir ofis koku makinesi de kurumunuzun işleyişinde olumlu bir gidişata yön verecektir

  Carpex Ofis Koku Sistemleri ile Kurumunuza Yeni Bir Boyut Katın!

  Ortam kokulandırma süreci dikkatli ve kuruma özel bir süreç gerektirir. Kurumunuz için en doğru çözümü size ulaştırmak amacıyla yola çıkıp önce kurumsal kimliğiniz ve kurumunuz ihtiyaçları uzun bir analizden geçirir. Analiz sonuçları ve sizden gelen talepler doğrultusunda kurumunuz için en doğru koku skalası tespit edilir. Üst düzey teknolojiye sahip Carpex laboratuvarlarında uzman ekip tarafından farklı örnekler üretilir. Örnekler arasından yapacağınız son seçim sonrasında kurumsal kokunuz Carpex tesislerinde üretilerek en kısa sürede ofis koku makinesinde kullanılmak üzere size ulaştırılır.

  Kurumsal Kişiliği Yansıtan, Sağlıklı ve Kalıcı Kokulandırma

  Carpex kokulandırma çözümleri alışılmışın çok dışında bir teknolojiye sahiptir. Mikro difüzyon teknolojisiyle sıvı formdaki aromalar 1 mikrondan küçük partiküllere ayrılır ve bu da kokulandırmanın etkinliğini ve süresini arttırır. Üst düzey kokulandırma sistemi ile orta ve büyük genişlikteki mekanlar kolaylıkla kokulandırılır. Üstelik bu esansların sağlığa zararı da yoktur. Güler yüzlü ve çözüm odaklı müşteri temsilcileri sayesinde başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmekte ve yüzlerce şirkette güvenle kullanılmaktadır.

  Carpex, ofis koku sistemleri ile odunsu, çiçeksi, meyvemsi, ferah, baharatlı ve gurme kokular başta olmak üzere her biri tüketicide farklı etki yaratan koku skalasıyla kurumunuz için en doğru seçeneği bulmanıza yardım etmek için hazır. A+ olarak nitelendirilen yüksek esans kalitesi ve Carpex Grup güvencesiyle kurumunuza uygun çözümü bulmak artık çok kolay. Ofis koku sistemleri ile markanıza has bir koku oluşturarak hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi memnun edip kurumsal mesajınızı en kolay biçimde iletmeniz için tek yapmanız gereken Carpex ile iletişime geçmek.

  Kategori:
  Ofis

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya