TMMOB’ den Haber Turu

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  TMMOB ÖĞRENCİ EVİ İÇİN BİR TUĞLA DA SİZDEN…

  TMMOB Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisleri’nin inşaatı hızla ilerlerken, bağış kampanyası da devam ediyor.

  Birlikte hayalini kurduğumuz Öğrenci Evimiz için birer tuğlayı hepimiz ayrı ayrı koyarak, bu yapıyı hep birlikte yükselteceğiz, bitireceğiz.

  Bağışların Yatırılacağı TMMOB Hesabı:
  Türkiye İş Bankası Yenişehir Şubesi 5914161
  IBAN NO: TR110006400000142185914161

  İş Bankası şubeleri ve bankamatiklerinden yapılan ödemelerde herhangi bir masraf alınmayacaktır.

   

  TMMOB ÖĞRENCİ EVİ ÖRNEK ODASI HAZIRLANDI

  TMMOB Öğrenci Evi ve Sosyal Tesislerinde örnek öğrenci odasının resimlerine haberin devamından ulaşabilirsiniz…

   

  TMMOB YÖNETİM KURULU ÖĞRENCİ EVİ İNŞAATINI ZİYARET ETTİ

  TMMOB Yönetim Kurulu 20 Nisan 2013 tarihinde yapılan toplantı sonrası Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisleri inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

   

  ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TMMOB KANUNU İLE İLGİLİ ÖZEL BİR ÇALIŞMASI BULUNMADIĞINI BİLDİRDİ

  CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar’ın TMMOB’nin yeniden yapılandırılması ve il odaları şeklinde örgütlenmesi yönünde hazırlıklar yapıldığı ile ilgili Başbakanın yanıtlaması istemiyle TBMM’ye 21.03.2013 tarihinde verdiği yazılı soru önergesine üzerine, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ”Bakanlığımızın bugün için TMMOB Kanunu ile ilgili özel bir çalışması bulunmamaktadır” yanıtını verdi.

   

  VII. ULUSAL İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ KONGRESİ ADANA`DA DÜZENLENDİ

  Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen VII. Ulusal İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kongresi, 19-21 Nisan 2013 tarihlerinde Adana`da Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi’nde gerçekleştirildi.

  Üç gün süren kongrenin açılış konuşmaları MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Atıcı, MMO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ekber Çakar, TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı tarafından yapıldı.

   

  TESKON KAPILARINI 11. KEZ AÇTI

  TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nca düzenlenen 11. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) ve Teskon+ Sodex-Fuarı 17-20 Nisan 2013 tarihlerinde İzmir’de MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi`nde gerçekleştirildi.

  Ana teması “Yarının Binaları: Enerji, Konfor, Çevre ve Ekonomi” olan kongrede dört gün boyunca 8 sempozyum, 4 seminer, 4 çalıştay, 16 kurs ve 1 panelin yanı sıra teknik oturumlar, konferanslar, sabah toplantıları ve sosyal etkinlikler gerçekleştirildi. Kongre ile birlikte eşzamanlı düzenlenen Teskon+Sodex Fuarı ise, tesisat alanında ürün ve hizmet üreten önemli firmaları bir araya getirdi.

   

  TÜRKİYE 23. ULUSLARARASI MADENCİLİK KONGRESİ DÜZENLENDİ

  Maden Mühendisleri Odası tarafından 1969 yılından itibaren her iki yılda bir düzenlenen Türkiye Uluslararası Madencilik Kongresi’nin 23’üncüsü 16-19 Nisan 2013 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi. Kongre süresince 238 yerli ve yabancı bildiri sunuldu. 60’a yakın firmanın yer aldığı kongreyle eş zamanlı düzenlenen sergide madencilik sektöründeki teknolojik gelişmeler takipçileriyle buluştu.

   

   

   

  Etiketler:
  ·
  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya