Mimarlar İçin Sevgililer Gününe Özel 10 Tavsiye

  5 sene önce yazıldı. Yazar:

  Sevgililer gününde muhtemelen bir mimarın yapıyor olabileceği şeyleri listelemeye kalksak, emin olun bir elin parmak sayısı kadar bile olmaz.Bir mimar sevgililer günü geliyor diye ekstra hazırlık yapmaz, bir mimar sevgililer günü yaklaştıkça heyecan yapmaz, sabırsızlanmaz.Tabi normal bir mimar profiline sahip ise..

  Sevgililer günü ve mimarlık için 3 farklı durum söz konusu..

  1. Sevgililer gününde ona bir hediye vereceğiniz kişi mimarsa işiniz kolay.Çizimlerden kafasını kaldıramayacak kadar yoğun olduğu bir anda sadece telefon açmanız bile onu mutlu edecektir.
  2. Ama mimarsanız ve mimar olmayan bir sevgiliniz varsa işte problem orada başlıyor arkadaşlar.Sevgililer günü için ona ekstra vakit ayıracağınızın teminatını verseniz de, belki çizimlerden vakit bile ayıramayabilirsiniz.
  3. Siz de mimarsınız , sevgiliniz de mimar ise işte bu durumda sevgililer gününü muhtemelen kutlayamazsınız.Kendinizi belki bir F.Gehry tasarımı üzerine kafa patlatıyor olarak bile bulabilirsiniz.

  Tabiki bunlar işin gırgırı..Böyle önemli, mübarek gün ve geceleri mutlaka değerlendirmek lazım arkadaşlar :).MimariStore‘ dan mimarlık kokulu bir hediye ile sevgililer gününe özel indirimli fiyatlardan faydalanarak hediyenizi almalısınız.

  Sizler için MimariStore’da öne çıkan ve en çok sevilen t-shirt başta olmak üzere ürünleri derledik.Ürüne gitmek ve detayları görmek için resimlerin üzerine tıklamanız yeterli.Keyifli alışverişler!

  mizah-icerikli-erkek-t-shirt-kendin-tasarla-erkek-v-yaka-tisort_700loading-architecture-bayan-tshirt-kendin-tasarla-bayan-v-yaka-tisort_700

  peligom-kafasi-ozel-tasarim-erkek-sweatshirt-kendin-tasarla-erkek-sweatshirt_7002342324324234423

  mimarligi-seviyorum-clock-kendin-tasarla-duvar-saati-27cm_700 mimarligi-seviyorum-clock2-kendin-tasarla-duvar-saati-27cm_700

  mimarlik-icin-mimarlik-temali-kanvas-canta-kendin-tasarla-kanvas-canta_700 mimarligi-seviyorum-temali-kanvas-canta-kendin-tasarla-kanvas-canta_700

  romantik-kare-yastik-tasarimi-kendin-tasarla-kare-yastik-40x40cm_700

  ciz-ciz-nereye-kadar-erkek-tshirt-kendin-tasarla-erkek-bisiklet-yaka-tisort-uzun-kollu_700

  Ürünler için tüm merak ettiklerinizi resimlere tıkladığınızda açılacak sayfadan öğrenebilirsiniz.Ama yine kısaca birkaç bişey söyleyecek olursak, kargo ücreti 75tl ve üzerindeki tüm alışverişlerde ücretsiz oluyor.Ayrıca ürünler yine detay sayfasında istediğiniz beden, büyüklük hatta tasarım/yazı da olabiliyor.Ya da mevcut haliyle kalsın ben riske giremem filan derseniz o da olur :).Bu arada tüm ürünlerde memnun kalmadığınız takdirde hemen iade edebilirsiniz.Kargo ücretinin 48 saat olduğunu hatırlatarak sizi ürünlerle başbaşa bırakabiliriz.

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir