Açılır Balkon İle Doğal Gün Işığı Ve Temiz Hava Alın

  5 ay önce yazıldı. Yazar:

  VELUX Açılır Balkon, mekanınıza bir balkon ve güneş ışığı sağlamak için saniyeler içinde açılır. Bu yenilikçi çatı penceresi ve balkon kombinasyonu, evinize hava, ışık ve harika bir manzara katar. Kapalıyken çatı ile aynı hizada duran açılır balkon yenilikçi olduğu kadar da şıktır.

  Anında Açılan Balkon İle Güneş Işığının Keyfini Çıkarın

  VELUX Açılır Balkon saniyeler içinde çatı penceresinden balkona geçer
  ve sizin için dışarıyı içeri getirir. Bu sayede daha doğal gün ışığı ve temiz hava alabilirsiniz. Üst kısım geleneksel bir çatı penceresi gibi de açılabilir.
  Bu tasarım 35 ° ile 53 ° arasındaki çatı eğimleri için uygundur.

  Üst pencere üstten asılarak dışarı doğru açılırken, alt kısım yan korkuluklar ile birlikte tıpkı bir balkona dönüşerek kolayca açılır.

  Mükemmel enerji verimliliği, yalıtım ve hava geçirmez bir yalıtım sağlayan yüksek performanslı malzemelerin yenilikçi bir kombinasyonu olan VELUX açılır balkon, ThermoTechnology ™ özelliğine sahiptir.

  Dış camı temizlemek için, çerçevenin altındaki namlu cıvatasıyla yerine sabitledikten sonra kanadı 180 derece döndürün. Pencere temizleme konumundayken, hava filtresini filtre rayından çıkarabilir ve normal ev temizleyicileriyle yıkayabilirsiniz.

  Üstü açılır balkon montajı ile küçük bir yatırımla, evinizdeki herhangi bir odayı gün ışığı ve temiz hava ile önemli ölçüde dönüştürebilirsiniz. Uzun vadede, çatı pencereleri takmak elektrik faturalarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Maliyetler, çatı pencerelerinin sayısına ve tavan tipinize göre değişiklik gösterecektir.

  
  1. Ekstra gün ışığı ve panoramik görüntü
  
  2. Balkonun açılması için kullanılır
  
  3. ThermoTechnologyTM
  
  4. Doğal havalandırma
  
  5. Pencere temizliği için kullanılır
  
  6. Hava filtresi değişimi ve bakımı
  
  7. Açılır korkuluklar

  Kategori:
  Tasarımlar

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir