Ziyaret Edebileceğiniz En Güzel İç Mimarlık Siteleri

  10 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  İnternet ortamında bir çok teknik bilgi reyting uğruna yüzeysel geçilmek zorunda kalıyor.Bu bir gerçek ama projelerimizin tasarım sürecinde pek çok örneği incelemek zorunda kalabiliyoruz.Bu örnekler için google bize tadından yenmez örnekleri de sunabiliyor, aradığımız şeylere ulaşabilmek için saatlerce boşa gezinmemizi de sağlayabiliyor.

  Web sitelerinin mimari emellerinize alet edilmesi internetin mesleki kullanım ve kişisel gelişim konularında kullanılabilmesiyle beraber epeyce revaçta olan bir konu haline geldi.

  Şahsen bir mimar-webmaster olarak ben de çeşitli kaynakları sürekli takip ediyorum ve güncel bilgilerimi tazelemeye çalışıyorum..Açık söylemek gerekirse bazen birşeyleri paylaşabilmek için kendim bile yeterince inceleyemeyebiliyorum.

  http://www.interiordesign.net/

  İç mekan tasarımları, Ürün tasarımları ve çeşitli etkinlik haberlerinin bulunduğu bir web sitesidir.Çeşitli tasarım ve yarışma haberlerinin de bulunduğu bu sitede özellikle pdf dergilik kütüphanesinin bulunduğu bir sayfa var ki gerçekten çok başarılı.Ziyaret etmek isteyen iç mekan tasarımı meraklıları burayı tıklayabilir.

  http://www.home-designing.com/

  Bir evin tüm mekanları (oturma odası , salon , mutfak vs..) için tasarım ve mobilya önerileri de dahil pek çok alternatifin bulunduğu bir web sitesidir.Dekorasyonla ilgilenenler için de parlak fikirlerin sunulduğunu söyleyebilirim.

  http://www.houzz.com/

  Bu dev tasarım kütüphanesi sitesi özellikle iç mekan ve aksesuarlar ile çeşitli tasarım ürünlere odaklı geniş spektrum sunan en kapsamlı iç mimarlık sitesi diyebilirim.Üye olarak kendi profilinizi ve beğenilerinizi müşterilerinizle paylaşabileceksiniz.Tasarımlar için ilham verici örnekleri üstelik fiyatlandırarak ta sunması güzel bir ayrıcalık.

  http://freshome.com/

  Sitenin arayüzü gerçekten harika ve oldukça sade hatlara sahip.Projelerinizde cephe tasarımı  ve iç mekan fikirleri konularında oldukça faydalanabileceğiniz güzel bir web sitesidir.

  http://design-milk.com/

  Iç mekan tasarımları ve dekoratif tasarım fikirlerine ulaşabileceğiniz bu web sitesi ara ara mimari paylaşımlarda da bulunuyor.

  http://designtaxi.com/

  Tasarım , sanat ve çeşitli grafik çalışmalarının da bulunduğu bu web sitesi konsepti itibariyle sizleri çeşitli fikirlere taksi yolculuğuna çıkarıyor.

  http://www.designhunter.co.uk/

  Özellikle iç mekan ve tasarım ürün meraklıları için güzel bir site.

  http://www.thecoolhunter.net/design

  Çok büyük bir tasarım arşividir kendileri.Boş vakitlerinizde bile gezebileceğiniz güzel konu başlıklarını barındırması ve paylaşımların orjinalliği bakımından gerçekten harika bir site.Üstelik yanlızca profesyoneller için değil dekorasyon meraklılarına da hitap edebilecek tarzda içerikler yer alıyor.

  http://www.designhunter.net/

  Site paylaşımları ve arayüzünün sadeliğiyle güzel ancak çok yavaş ve güncellenme sıklığıda oldukça az..Yine de parlak fikirler için ziyaret edilesi özellikte..

  http://dornob.com/

  Ürün tasarımları ve endüstriyel tasarımlar da dahil olmak üzere oldukça efektif paylaşımları bulunmaktadır.Yine tavsiye ettiğim güzel sitelerden bir tanesidir.

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Ziyaret Edebileceğiniz En Güzel İç Mimarlık Siteleri

  • Teşekkürler..

   serhat 21 Haziran 2015 19:18

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya