Yosun Duvar Yaptırmak İçin 4 Neden

  4 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Yosun Duvar seçimlerinizde en önemli kriterlerden bir tanesi de benzersiz tasarımların titiz işçilikle bir araya gelmesini sağlayan Art Wall Moss firmasıdır. Ürün yelpazesini doğru bir şekilde kullanıp, renk geçişlerinin yumuşak geçişlerini dikkate alarak size ve alanlarınıza en yakışan dikey bahçeleri tasarlıyoruz. Hem kamusal alanlarda hem de özel alanlarda kolaylıkla dikey bahçeler ve yosun duvarları uyguluyoruz.

  Trafik gürültüsü, yüksek sesli müzik, televizyon sesi, telefonla yüksek sesli konuşan insanların sesleri bizler için aslında kirliliktir. Ses izolasyonu için belki çok seçenek vardır ama doğayı da mekanınıza taşıyacak tek seçenek “Yosun Duvar veya Dikey Bahçe‘dir. “Bu organik bir yaklaşımdır.

  Yosun duvarlar insanların mutluluğunu arttırır, çünkü yeşilin ruha iyi gelen bir tarafı vardır. Üstelik çokça yüzeye uygulanabilir olması tasarımın sonsuzluğuna kendinizi bırakmanıza neden olacaktır.

  Yosun duvarlar özel mumyalanma/stabilize edilme tekniği sayesinde formu ve rengi bozulmadan yıllarca kalacak dikey bahçelerdir. Büyüme gerçekleşmeyeceği için herhangi bir budama maliyeti yoktur. Bakım maliyetini 0’a inmesi kullanım açısından oldukça avantajlıdır.

  Yosun duvarlar anti alerjiktir. Mumyalanma tekniği ile içerisinde böcek barındırmaması sağlanır. Bu hassas bünyeler için oldukça avantajlı bir ürün olmasını sağlamıştır.

  Art Wall Moss Firmasından Teklif Almak İçin www.artwallmoss.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Kategori:
  Dekorasyon

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya