Ödüllü I-AM Restoran Tasarımı

  2 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  I-AM’in tasarladığı, vegan ve vejeteryanlara hitap eden konseptiyle Ethos Foods, RetailWeek Interior Awards’ta “Yılın En İyi Yeme ve İçme Mağazası” ödülünü kazandı.

  Mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, iletişimciler ve grafik tasarımcılardan oluşan tasarım ve marka deneyimi ajansı olan I-AM, multi-disipliner yapısıyla marka, mimari ve dijital tasarım çözümleri sunuyor. Dünya standartlarında perakende deneyimleri oluştururken önce derinlemesine araştırma ve analizler yürüten I-AM’in, markalar ve müşterileri arasında güçlü duygusal bağlar kuran sıradışı tasarımlarının gücü kullandığı metodlardan kaynaklanıyor.

  Yeme-içme sektöründen bankacılık sektörüne kadar birbirinden farklı projeler üreten ekibi ile markalara yeni bir bakış açısı ve görünüm kazandıran I-AM, bir yandan heyecan verici yeni markalara imza atarken, diğer yandan var olan markalara yeni bir soluk getiriyor.

  Restoran-Inspiratif

  I-AM ve Ethos Foods İş Birliği

  Her yıl Londra’da ISG’nin sponsorluğunda düzenlenen Retail Week Interiors Awards, perakende sektöründeki markaların mağazalarının ödüllendirildiği dünya çapında takip edilen bir etkinlik. Bu etkinlikte Ethos Foods konseptiyle “Yılın En İyi Yeme ve İçme Mağazası” ödülünü kazanan I-AM’in Kurucu Ortaklarından Emre Kuzlu, bu iş birliğine dair çalışmalarını şu şekilde ifade ediyor: “Londra’nın kalbinde yer alan vegan restoran Ethos için kusursuz bir müşteri deneyimi kurguladık. Markanın kurucusu Jessica Kruger ile yakından çalışarak şıklığın ön planda olduğu seçkin bir tasarım konsepti geliştirdik. Marka, iç mimari ve web sitesiyle tüm detayları incelikle düşünerek, sadelik ve lüksü birleştiren güçlü kimliğiyle modern bir restoran tasarladık.”

  ethos-foods-restoran

  Ethos Foods COO’su Jessica Kruger ise konuyla ilgili “I-AM ile birlikte çalışmak ilham verici bir süreçti. Dekorasyona ve marka konumlandırmaya bayıldım. Her detay Ethos’u birebir ifade ediyordu” sözleriyle I-AM ile gerçekleştirdikleri iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  ethos-interior-

  Etiketler:
  Kategori:
  Tasarımlar

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya