Yeni Sezon Orta Sehpa Modelleri

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Ev dekorasyonu kadınların önemli tutkularındandır. Erkekler bu konuyla çok fazla ilgilenmeseler de çok iyi iç mimarlarımızda yok değil.

Ev dekorasyonu sadece görüntü açısından değil evde huzurlu bir ortamın oluşturulması açısından da önemlidir. Dekorasyon bir bütündür. Sadece perdelerin şık olması yeterli değildir. Ya da sadece koltukların güzelliği yetmez. Çok ufak ayrıntılar bile çok farklı bir hava yaratabilir evinizde. Salonların bir vazgeçilmezi de orta sehpalardır. Orta sehpalar modern ,klasik ya da retro tarzda olabilir. Eğer mobilyalarınız açık renk ise orta sehpanızı farklı renklerde kullanabilirsiniz.

Beyaz bir koltuk takımına en iyi yakışacak orta sehpa modeli gümüş parlak bir orta sehpa olacaktır. Orta sehpanızı yine gümüşlüklerle süsleyebilirsiniz. Hem beyaz koltuklarınıza ayrı bir hava katmış olursunuz hem de şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. Ya da yeşil tonlarında bir dekorasyonunuz var ise retro orta sehpalar çok iyi duracaktır. Yok eğer klasik bir takımınız varsa yine klasik modellerdeki koyu kahve ve ya beyaz tonlarında orta sehpa modelleri çok iyi görünecektir.

Ev dekorasyonunda her şeyin birbiri ile uyumlu olması çokta önemli değildir. Koltuklarınız beyaz diye sehpanızda beyaz olacak diye bir şey yok. Orta sehpayı koltuk takımınızdan çok farklı ama aynı zamanda farklı bir hava yaratacak şekilde seçmelisiniz. Sehpanızı mumluk ve farklı vazolarla da süslemeyi unutmayınız.

Kategori:
Dekorasyon

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya