Yataş Bedding Farkı ile Sağlıklı ve Konforlu Bir Uyku Deneyimi

  5 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Kaliteli uykunun, uzun ve sağlıklı bir hayat için elzem olduğu farkındalığıyla hareket eden Yataş Bedding; kişisel konforu artırmaya yardımcı yatak modelleri, ev tekstil ürünleri, baza ve yatak başlığı çeşitleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi ile sektörün öncü markalarından olan Yataş’ ın kalite ve konforu görsellikle buluşturduğu ürünleri arasında yatak modelleri oldukça ilgi görüyor. DHT Yaylı Seri, Pocket Yaylı Seri, Visco / Lateks Seri ve Premium Seri ürünler, uyku kalitesini arttırmaya ve vücudu en sağlıklı biçimde dinlendirmeye yardımcı oluyor. Düzenli uykunun gerek günlük yaşantıda gerekse bedenin iskelet yapısında ne derece önemli olduğunun bilinciyle üretilen özel seri yataklar, son teknolojili tasarımsal dokunuşlarla da harmanlanıyor.

  Stres ve Omurilik Sıkıntılarını Önlemeye Yardımcı DHT Yaylı Seri Ürünleri

  Yataş özel seri ürünleri, birbirinden farklı vücut yapıları göz önünde bulundurularak üretilen yatak modelleri ile herkese hitap ediyor. Çift tavlanmış çelik yay teknolojisini içeren DHT Yaylı yatak serisinde yer alan; Rina, Vesta, Multi, Sleep Balance, Stress Balance, Star, Silver Therapy, Thermo Rest, Blue Star, Natural Rest ve Athletic modelleri uyku kalitesini maksimize ediyor. Bu yataklar, omurga yapısına gereken desteği sağlayan, uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı yaylı sistemle ve doku malzemeleriyle destekleniyor. Vücudun biriktirdiği enerji yükünü elimine eden, zaman – kullanıma bağlı deformasyon ve yükseklik kaybı gibi sorunları ortadan kaldıran Yataş yatak modelleri ile uyku sonrası hem fiziksel hem de zihinsel zindelik üst seviyelere çıkıyor. Çeşitli uzunluk-genişlikte ebatları bulunan çift kişilik ve tek kişilik yatak, en fazla rağbet gören serilerden biri olmaya devam ediyor.

   Pocket Yay ve Visco / Lateks Serileri ile Maksimum Konfor

  Yataş, Pocket Yaylı Serisi ile uyku verimliliğine yardımcı olma konusunda ileri seviye bir adım atıyor. Pocket serisi içerisinde yer alan Cool Action, Tesla Sleep ve Duchess (7 Zone – 7 Bölge) modellerinde kişinin beden yapısına uyum sağlayan özel bir yaylı sistem kullanılıyor.  Uyku esnasındaki dönüş hareketlerinden eşlerin rahatsız olmasını önleyen bu yay sistemi ile üretilen yataklar, Feran Ice, Tencel (ısı kontrolü) kumaş teknolojileri ve Free-Zone (dönüş hareketliliği kontrolü) gibi teknolojik özellikleri de içeriyor. Visco / Lateks serisi ürünleri ise daha yüksek hava geçirgenliğine sahip açık hücre teknolojili, hafızalı sünger yapılı Visco yatak ürünlerini ve doğal lateks ayrıcalığını içeriyor. Tek kişilik yatak veya çift kişilik yatak seçenekleri bulunan Seven-Z Lateks bu anlamda en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi oluyor. Tek kişilik 90×190 ila 120×200 ve çift kişilik 140×190 ila 200×200 (dahil) aralığında boyutları bulunan bu ürün, vücut yapısına kolaylıkla adapte olduğu gibi, omurga eğrisinin korunmasını da sağlıyor.

  Gelişmiş Teknolojik Dokunuşlar ile Muazzam Bir Uyku Süreci

  Yataş, deliksiz ve rahat bir uyku için tasarladığı ortopedik yatak modellerinde, üstün teknolojik yenilikleri de kullanıyor. Feran Ice teknolojisi gündelik yaşamın neden olduğu statik elektrik yükünü ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Böylece güne stresten arınmış, dinlenmiş ve ferahlamış biçimde başlanmasını sağlıyor. Celliant kumaş teknolojisi de vücuttan yayılan enerjiyi dengelemeye yarıyor. Woolmark saf yün kullanımı kalp atışlarını düzenleyerek rahatlama hissi yaratıyor. No-turn teknolojisi yatağı çevirme gerekliliğini ortadan kaldırırken, Free-Zone, eşlerin yataktaki dönüşlerinin birbirlerini etkilemesinin önüne geçiyor. Bunlar gibi pek çok özelliği daha bulunan Yataş ürünleri, üst düzey ve özel üretim Premium serisinin (ekstra yaylı, farklı yay bileşimli, ipek katkılı kumaşlı, yıkanabilir uyku pedli özellikleri içeren çeşitli yatak modellerinin) yanı sıra bebek yatakları ile de tercih sebebi oluyor. Yataş Bedding’i tercih ederek muazzam bir uyku deneyimine uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilir ve rahat bir uykunun keyfini uzun yıllar boyunca sürebilirsiniz.

  Kategori:
  Dekorasyon

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Mimari Medya