Yatak Odanızı Canlandıracak Nevresim ve Pike Takımları

  4 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Yoğun bir günün ardından yeni bir güne aynı enerji ile başlamanın en iyi yolu huzurlu ve rahat bir uyku çekmektir. İdeal bir uyku çekmeniz adına gerekli tüm detayları düşünen Yataş Bedding, hem konfor sunan hem de odanızın şıklığına şıklık katan ürünler sunar. Seçiminizi kolaylıkla yapabilmeniz adına farklı boyut ve renk seçeneklerine sahip pek çok model sunan Yataş Bedding, etkileyici nevresim takımı modelleriyle de ön plana çıkar.

  Etkileyici Tasarımlara Sahip Nevresim Seçenekleri

  Yatak odanız yalnızca gecenizi geçirdiğiniz bir yaşam alanı olmakla kalmayıp, her içeri girdiğinizde sizi rahatlatan bir alan olmalıdır. Bu bilinçle hareket eden Yataş Bedding, odanıza kimliğinizi yansıtabilmenizi önemser. Bu nedenle çeşitli renk ve desenlerdeki nevresim takımlarıyla hem yatak odanızdayken daha mutlu olmanızı hem de evinizin genel dekorasyonunun daha uyumlu gözükmesini sağlar. Ranforce ve Saten serisi gibi farklı tarzlara sahip ürünler, istediğinizi seçme şansı vererek kafanızdaki stili odanıza taşımanıza imkan verir.

  59 tel dokuma sıklığı ile özenle üretilen Yataş Bedding Ranforce serisinde yer alan Erna modeli, mavi veya pembe gül desenleriyle odanızda renkli bir bahçe havası estirirken, Fiore modelinin renkli çiçek motifleri de bahar ile yazın güzelliğini odanıza taşır. Yaz denilince akla gelen mavi suların derinliği ile bezenen Lepomis veya Akdeniz’in zeytin yeşili tonlarıyla boyanmış Oliva Ranforce nevresim takımı da bu serinin önemli ürünleri arasında yer alır. Ayrıca, çift taraflı kullanım özelliğine sahip Polina, Nolan ve Luna gibi modeller de belli bir renk veya desenden çabuk sıkılıyorsanız size alternatif yaratır.

  Yataş Bedding nevresim takımları, renkleri kadar diğer tasarımsal özellikleri ile de dikkat çeker. Daha yoğun dokuma sıklığı ile 72 tel dokuma Percale serisi King ürünü ve 82 tel dokuma sıklığına sahip Fiona veya Romance modelleri de ideal nevresimler arasında yer alır. Nevresim takımları Yataş Bedding’te tek kişilik, çift kişilik ve çift kişilik XL olarak farklı boyutlarda sunulur.

  Sağlığınızı Koruyan Nevresim Modelleri

  %100 pamuklu kumaştan üretilen Yataş Bedding nevresim takımları, nefes alabilme özelliği sayesinde nemin hızla uzaklaşmasına yardımcı olarak sağlıklı bir uyku sağlarken terden dolayı kötü kokuların oluşmasına da engel olur.

  Yataş Bedding, nevresim takımlarını pikelerle birleştirerek yatağınızı yaz sıcaklarına daha uygun hale getirir. Pikeler nevresim takımlarına oranla daha sade bir tasarıma, karo gibi dinamik motiflere ve pastel tonlarda yumuşak renklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde, Yataş Bedding pikelerini gün boyunca yatağınızın üzerinde duracak hoş yatak örtüleri olarak da kullanabilirsiniz.

  Yeni Nevresimlerle Hem Odanızı Hem Uyku Kalitenizi Yenileyin

  Yataş Bedding nevresim takımı fiyatları ve pike fiyatları ürünlerin boyutuna veya diğer özelliklerine göre değişiklik gösterir. Yataş Bedding aradığınız ürüne daha çabuk ulaşabilmeniz için fiyat, ölçü ve renk filtrelemesi gerçekleştirebilirsiniz.

  Yaza merhaba derken odanızın da güneş gibi parlamasını istiyorsanız Yataş Bedding internet sayfasını ziyaret ederek size en uygun tekstil ürünlerinden dilediğinizi hemen seçebilirsiniz.

  Kategori:
  Ev Tekstili

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya