Yatağın Gizli Kahramanı: Yataş Bedding Alez

  3 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Yataş Bedding’de yatağınızı korumanın harika yolları var. Yatakların gizli kahramanları alez ailesinin; her isteği karşılayacak kadar özellikli, dönüşümlü kullanacak kadar çeşitli standartlarda modelleri var. Su geçirmez olanından, sivrisinek kaçıranına, stres alıcı özelliğinden, yıkanabilir yün modeline kadar, lastikli ya da full kenar ne ararsanız Yataş Bedding bünyesinde var.

  Sağlık her şeyden önemlidir. Bilim insanları tarafından yapılan araştırmalar uykunun önemini; hatta beden ve ruh sağlığının belirleyici unsurlarından birinin sağlıklı uykular olduğunu öne sürer. Günün ortalama üçte birini uykuda geçiririz. Bu zamanı iyi değerlendirmek ve sağlığımızı desteklemek adına iyi seçilmiş yataklarda, havası temiz ortamlarda, nefes alan yüzeylerde uyuruz. En doğru yatak seçimini yaptığınızı var sayarsak o yatağın sadece çarşaf eşliğinde kullanılması, gereken korumayı sağlamayacaktır. Yataklar yıkanması zor eşyalar arasındadır. Zaman içinde kullanıma da bağlı olarak yüzeyi kirlenebilir ya da istenmeyen sıvılara maruz kalırsa baş etmesi zor lekeler oluşabilir. Konforlu yatakların tamamlayıcısı alezlerdir. Alez seçiminizle yatağınızın daha konforlu olmasını sağlarken kullanım ömrünü uzatırsınız.

  Micro Fit Su Geçirmez Alez Varsa Islanma Korkunuz Kalmaz

  Su geçirmez alez çocuk ve hasta yataklarında olduğu kadar özellikle hassas yatakların kurtarıcısıdır. Yatağınızı uzun yıllar tertemiz kullanabilmenin anahtarıdır. Micro Fit, Yataş Bedding Alez ailesinin özellikli üyelerinden biridir. Lastikli ya da full kenar seçenekleriyle her talebi karşılar. Ten ile temas eden kısmı yumuşak yüzeyli olmasına rağmen, yatakla temas eden kısmı membran katmanı sayesinde su geçirmez özelliğindedir. Düzenli aralıklarla yıkanmasının yanında istenmeyen sebeplerle daha sık yıkanması gerekebilir. 90 dereceye kadar ısıda dahi özelliğini kaybetmez ve dayanıklı kumaş yapısı size güven verir.

  Uyku Var, Stres Yok

  Sadece yatak değil seçeceğiniz alez de uyku konforunuzu artırır. Öyle ki bazı modellerde siz uyurken stres yok olur. Bu nasıl mı olur? Kumaş içine eklenmiş karbon teller sayesinde… Canlılığın temel yapı içeriğinde var olan karbon, gün boyu vücudunuza yüklenen statik elektriğin boşalmasına yardımcı olur. Yatak koruyucu üzerine örteceğiniz çarşaf dahi karbon tellerin işlevini engellemez. Uyanana kadar rahatlık sizinle olur. Siz de her yeni güne daha zinde başlarsınız.

  Bazı modeller alışkanlıklarınızı daha çok düşünür. Yün elyaflarla tasarlanmış Superwashed Full Kenar Alez bunlardan biridir. Yün olmasına rağmen yıkanabilir özellikte üretilmesi ile fark yaratır.

  Uyumak için ihtiyaç olan şey bazen sadece serinliktir. Dacron Climarelle Cool, serinletici etkiye sahip özel yapısı sayesinde gece boyunca ısı transferi yaparak serin bir uyku sağlar. Böylece sıcak yaz günlerinde yatağa girmek kabus olmaktan çıkar.

  Bebekler anne sıcaklığını ister. Yataklarında sıcak bir ortam hazırlayan, %20 havalı elyaf teknolojisi sayesinde gece boyu sıcak ve korunaklı uykular bebeğinizi bekler. Aynı zamanda Dacron Hollofil Allerban, alerji oluşumunu önleyen teknolojiyi alezle buluşturur.

  Doğadaki bazı güzel kokular sivrisinekler tarafından sevilmez. Bu kokulardan en bilineni fesleğen, okaliptüs ve limondur. Yataş Bedding, dokusunda limon ve okaliptüs lifleri bulunan sivrisinek kovucu alez ile gece boyu vızıltısız uykular yaşatır.

  Kolay Kullanımla Konforu Yakala

  Alez çeşitleri kullanım şekilleri bakımından değişiklik gösterir. Tercihiniz yatağınızı çepeçevre saran modelden yanaysa full kenar düşünülebilir. Yatak altına kadar kıvrılan esnek parça yatağı bir bütün halde sarar. Ayrıca çarşafın kaymasına engel olur. Lastikli alez modelleri ise yatağın üzerine serilerek yatak altına dört köşeden sabitlenir. Lastikler gerilmiş bir zemin oluştururken üzerine serilen örtünün gece boyu düzgün kalmasını sağlar.

  Çok Cazip Alez Fiyatları Sizi Yataş Bedding’e Götürür

  40 yılı aşkın zamandır Türkiye’de ve dünyada kalitenin adı Yataş Bedding, sağlıklı uykular üretmeye devam ediyor. Çünkü uykunun her adımı özen ister. Yatağınız, koruyucu örtünüz, yorgan ve yastığınız ihtiyaçlarınıza uygun olur ve sağlık içerirse kaliteli uykudan bahsedebilirsiniz. Yatağınızın ömrünü uzatan, sağlıklı uykulara kaynak alez çeşitlerini kampanyalı fiyatlarla Yataş Bedding’de bulabilirsiniz.

  Kategori:
  Ev Tekstili

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya