Yakan Aydınlatma

  2 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Yakan Aydınlatma çatısı altında dış mekan aydınlatma sektörünün öncülerinden biri olarak yaklaşık 60 senelik tecrübemizle aydınlatma ürünleri üretmeye devam ediyoruz. Ana hedefimiz; kuruluşumuzdan bugüne kadar her zaman birinci kalite ürün sunmak, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutarak iyi bir izlenim bırakmak üzerinedir. Bu sayede her zaman piyasada güçleneceğimize, bilinen ve kaliteli bir marka olarak emin adımlarla ilerlemekteyiz.

  İmza ürünlerimizden bahsetmek gerekirse; akrilik glop ve diğer akrilik aydınlatma ürünlerinin Türkiye’deki ilk üretici ve uygulayıcılarından birisiyiz. Dış mekanda zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı, ışık geçirgenliği yüksek, yıllarca sararmadan performans gösterebilen akrilik glop ürünler bahçe aydınlatma gibi alanlarda sıkça tercih edilmektedir. Bunun dışında firmamız aydınlatma direkleri ve kamera direği ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Direklerimiz birçok mühendislik hesaplamalara göre, Avrupa standartları olan EN 40-5 normlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu sayede diğer ürünlerimiz gibi senelerce kullanılmaktadır.

  Çevreye ve ekosisteme duyarlı bir firma olarak ürettiğimiz ürünlerin hammaddesinden ara parçasına kadar çevre uyumuna ve geri dönüştürülebilir olmasına dikkat ediyoruz. Bu nedenle sektörümüzde enerji çözümleri sunmak adına kataloğumuzu güneş enerjisiyle çalışan solar aydınlatma ürünleri ile desteklemekteyiz. Bu ürün grubu şebekeden bağımsız olarak çalışarak elektrik faturasına ve ona gelen zamlara tabi tutulmamaktadır. Bu sayede kullandıkça parasını kullanıcıya geri ödemektedir.

  Kalite standartlarını her zaman yukarıda tutmaya çalışan bir firma olarak firmamızın ve ürünlerimizin belgelendirmesine dikkat etmekteyiz. Bu bağlamda TS EN 60598 IP, TS EN 40-5 CE, CE sertifikaları ve Yerli Üretici Belgesi ile kalitemizi tescilliyoruz. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir, iletişim kısmında bulunan bilgilerden irtibata geçebilirsiniz.

  Kategori:
  Kısa Kısa

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya