Yabancı Mimarlar Şehirleşmeye Katkı Sağlamaya Devam Ediyor

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  İstanbul’un en prestijli bölgelerinden Levent’te ofis ve yaşam alanı olmak üzere iki kule olarak yükselen LeventLIFE projesinin iç mekanları titizlikle özel olarak tasarlanıyor. Ana lobiler, sosyal ve ortak alanların tasarımı için uluslararası ödüllü mimar Roger Klein ve B-Design ile anlaşan LeventLIFE, estetik mimarisiyle gerçek lüksü yaşatmaya hazırlanıyor.

  2016 yılı sonunda teslim

  New Jersey merkezli ARK-itecture firmasının kurucusu mimar Roger Klein, eğitim, ticaret ve kampus planlama projelerinde birçok ödüllü tasarıma imza atmıştır. Ödüllü projelerinden bazıları: Haumao Center (Pekin Sabah Postası’nın “Öncu¨ Ofis Binaları Ödu¨lu¨” ve Asya Pasifik Ticari Emlak Ödu¨lu¨-Şehircilik Tasarımı), Harlem Park Ofis Kulesi (Amerikan Mimarlar Enstitüsü (AIA) New York Eyaleti Tasarım Ödu¨lu¨) Astana Kuleleri (SARA Tasarım Başarı Ödu¨lu¨) ve Moscow İş Merkezi Amerika Ulusal Tescilli Mimarlar Birliği Tasarım Ödülü.

  Ayrıca, yakın zamanda Kohn Pedersen Fox firmasında proje tasarımcısı ve Swanke Hayden Connell Architects ve RMJM firmalarında tasarım mu¨du¨rlu¨ğu¨ görevlerini yu¨ru¨tmu¨ş olan Roger Klein, Building Design + Construction dergisinin 40 yaşın altındaki en iyi 40 mimara verilen “40 under 40” ödülünü almıştır.

  A+ ofis ve rezidans ayrıcalığına sahip LeventLIFE, 58 m2’den 232 m2’ye kadar farklı tercihlere hitap eden 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Penthouse olmak üzere 144 rezidans ve 107 m2 ile 1000 m2 arasında değişen 64 ofisten oluşuyor. %50’den fazlasının satışının tamamlandığı projede teslimler 2016 yılı sonunda başlıyor

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya