VitrA ile Göz Alıcı Banyolar

  5 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  VitrA ile Göz Alıcı Banyolar 

  Uzun ömürlü ve aşınmaya dayanıklı ürünleri ile seramik sektörünün önde gelen markalarından biri olan VitrA, modern tasarımları ile yaşam alanınızın atmosferini değiştiriyor. En yeni teknolojilerin kullanıldığı seramik ürünler, hem yer hem duvar döşemesi için şık ve farklı fikirler sunuyor. VitrA, ürünleri ile odalardan mutfaklara, balkonlardan havuza kadar evinizin her köşesine dokunuyor. Evinizin en mahrem bölümlerinden biri olan banyolar da VitrA’nın benzersiz banyo karoları ile şıklıkla buluşuyor ve modern alanlara dönüşüyor. VitrA banyo seramik modelleri, hijyen, kaymazlık, sıcağa ve neme karşı dayanıklılık, kolay temizlenme gibi beklentilerinizi karşılıyor. VitrA banyo karoları stilinizi yansıtan zeminler yaratmanıza olanak tanıyor.

  Göz Alıcı Renkler 

  VitrA mode koleksiyonunda yer alan farklı renklerdeki banyo karoları, banyolarınızı estetikle buluşturuyor. Yaratıcılığınızı kullanmanızı sağlayan duvar karoları ve mozaikler mat yüzeylerivle, canlı renkli parlak fon alternatifleri banyonuzun atmosferini değiştiriyor. Mode banyo karoları koleksiyonu zengin renk kombinasyonu sistemi ile dikkat çekiyor. Açık taş, açık kil, açık terra, açık yosun, beyaz kil, beyaz taş, beyaz terra, beyaz yosun renkte büyük ebatlı duvar karoları ile lava kırmızı, safir mavi, amber sarı ve zümrüt yeşil renk alternatifiyle aksan oluşturan duvar karoları, dekor ya da fonlarda mükemmel bir görünüm sunuyor. Koleksiyonda bulunan mozaik tasarımları duvar karolarının en zarif tamamlayıcıları oluyor. Kil, taş, terra ve yosun renklere sahip mozaikler yenilikçi ve özgün bir ambiyans sunuyor.

  mode Koleksiyonu ile Zamana Meydan Okuyun

  VitrA mode koleksiyonu, farklı stilinizi ortaya çıkaran banyo karoları ve mozaik modelleri ile zamana da meydan okuyor. VitrA banyo karoları hem çekiciliğini hiç kaybetmeyen tasarımları hem de dayanıklı ve uzun ömürlü olma özelliği ile banyolar için modası geçmeyen şıklık vadediyor. 30 x 90 cm ya da 7.5 x 30 cmm boyutlardaki ve 6 mm kalınlığa sahip duvar karoları banyonuzun her köşesine ulaşıyor. Seramik dokulu duvar karoları, sırlı porselen ve mat yapıya sahip mozaiklerle mükemmel bir uyum sergiliyor. 6 mm kalınlığa sahip ve 2.5 x. 2.5 cm boyutlardaki mozaikler hayalinizdeki banyoyu tasarlamanıza destek oluyor. Banyo duvarlarında ton-sur-ton ve kontrast renklerle ahenk yaratabilir, banyonuza rölyef dokularla hareket katabilirsiniz.

  Mükemmel Uyum

  VitrA mode koleksiyonu bir taraftan banyonuzun tasarımında kusursuz bir uyum yakalamanıza olanak tanıyor bir taraftan da banyonuzu evinizin en sofistike bölümü haline getiriyor. Lava kırmızı, safir mavi, amber sarısı, zümrüt yeşili gibi yoğun renklerin kullanıldığı banyo karoları ile duvarlarınıza renk getirebilir, zemin kısmında taş, kil renkleri gibi doğal ve sakin renklere sahip banyo karoları kullanarak mükemmel bir kontrast elde edebilirsiniz. Dört farklı renk seçeneği sunan mozaik modelleri de banyo zeminleri için muhteşem fikirler sunuyor. Safir mavi duvarlar ile terra mozaikler, zümrüt yeşili duvarlar ile kil, lava kırmızı ile yosun, amber sarısı duvarlar ile taş renklerindeki mozaikleri bir araya getirebilir ve iddialı stilinizi yansıtabilirsiniz. Beyaz kil, beyaz taş, beyaz terra gibi doğallığı ve sadeliği yansıtan açık renk duvar karolarına ayrı bir hava katmak için kontrast renklerde dekorlar kullanabilir ya da ton-sur-ton zeminler yaratabilirsiniz

  VitrA banyo seramik çeşitleri estetik tasarımları ve modern detayları ile hayalinizdeki eve sahip olmanıza olanak tanıyor. Aşınmaya ve neme karşı dayanıklılığı ile de beğeni toplayan VitrA banyo karoları, mükemmel dokusu ve renkleri ile banyonuzu evinizin en estetik bölümlerinden biri haline getiriyor. Size en yakın VitrA mağazasına uğrayarak, banyonuz için en uygun banyo karoları ile tanışabilirsiniz.

  Kategori:
  Banyo

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya