Türkiye’nin Yerli Ve İlk Sosyal Mimarlık Ağı Açıldı

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  
  Bird-iconMimarlık , tasarım ve sanat disiplinlerinden ya da paralel meslek gruplarından kimseler için , profesyonel çalışanlara, mimarlık öğrencilerine ve mimarlığa ilgi duyan herkese hitap eden yerli bir mimarlık ağı olan mi.logo beta yayınına başladı.Henüz sınırlı sayıda üye kabul eden bu yerli girişim çok uzak olmayan bir gelecekte dünya çapında bir nama ulaşacak gibi duruyor.
  12 Farklı dil desteği, 300 karakter sınırlaması ve arayüz bakımından twitter’a benzese de mimarlık dikeyinde yayın – üye anlayışıyla öne çıkıyor. Mimarlık fenomenlerine yeni bir saha , yeni bir olanak sağlayacağını düşündüğüm bu yerli sosyal ağ girişimi jenerik adı ve merak uyandıracak tasarımıyla yeni üyelerini bekliyor. Mimarlık ve mizah kelimeleri artık birbirine öyle yaklaştı ki belki üzerine filmler bile çekilebilir.Bu ortamda insanlara farklı heyecanlar tattırabileceğinden de hiç şüphe yok.
   Depositphotos_52592417_original
  Profesyonellere hitap eden yapısı, meslek tutkunları ve öğrencilere yönelik duruşuyla , keyif dolu paylaşımlarınızı bekliyor. mi.logo sitesi aynı zamanda bir kariyer , staj, tanışma , iş bağlantıları için alternatif pazar yeri niteliğinde.
  Group of Architects Sitting Around Table Having Meeting
  Mimarlık mesleğinin çekilmez yönlerini, iş hayatının koşuşturmacalarını daha da önemlisi daha fazla kişiye ulaşma beklentileriniz bu yerli sosyal ağ girişimi ile belki de hayat bulacak.
  Sezgisel arayüzü, merak uyandıracak tasarımı ve mimarlık üzerine olan kurgusu nedeniyle sizleri çok farklı süprizler bekliyor diyebiliriz.
  Etiketler:
  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya