Tercih Dönemi Karmaşasından Nasıl Kurtulunur?

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  ”Merhabalar. Mimarimedya’ya az da olsa aşinalığım vardı. Arada girip inceliyordum. Bu gece tumblr sayfanıza denk geldim ve okuduklarım ciddi derecede heyecanlandırdı beni. Günlerdir aklımdaki sorulara bulmaya çalıştığım cevapların çoğunu tek çatı altında ve böylesine samimi bir dille okumak sahiden beni oldukça mutlu etti.

  Bunları yazma sebebim yalnızca bu memnuniyeti dile getirmek ya da bir soru sormak değil. Eğer olabilirse, mümkünse daha ince ve samimi bir talebim olacak, Murat beyle Murat abiyle bizzat tanışmak istiyorum.

  Internet üzerinden dahi olsa tanımak istiyorum seni abi. Sınava girip çıktım ve bir kaç gün içinde tercihlerimi yapıp yerleşeceğim. Şu kısıtlı zamanda bana destek olabilirseniz çok mutlu olacağım.

  Sonrasında da irtibat halinde olmayı da çok isterim. Lütfen mümkün olan en kısa zamanda dönün. Vakit kısıtlı, soru işareti çok. Basit bir tavsiyeden fazlasını istiyor olabilirim, gönlünüzden ne koparsa..”

  (mimarimedya.com iletişim formu aracılığıyla gelen iletilerden bir tanesi daha..)

  Vauuvvv..Vuhuuu.. 🙂
  Bunlar ne harika motivasyon cümleleri böyle!.Cümlesi için toplu olarak teşekkür ederim.Yazdıklarımızın ve yorumlarımızın birileri tarafından beğenilmesi kadar motive edici başka ne olabilirdi?
  Yapacağın tercihlerde elbette yardımcı olmak isterim sana da.Tıpkı diğer mimarimedya severlere olmaya çalıştığımız gibi.Bana bu mail üzerinden ulaşabilirsin her zaman..
  Bence şöyle yapalım Melih kardeşim.
  Sorularını liste halinde gönder bizde yanıtlayalım.Tabi önce kendinden ve kısaca özelliklerinden bahsetmelisin ki daha doğru verilere erişebilelim..
  Bu arada kişisel blogum muratercelebi.com , oraya da Beklerim ;).
  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya