Tasarımlarınızı Gerçek Bir 3D Deneyimi İle Yapmak İster miydiniz?

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  zSpace tarafından geliştirilen bu mükemmel 3D uygulama ile tasarımlarınızı yaparken müşterilerinizi büyülemek ve uygulama sırasında yaşanacak olası aksaklıkları önceden farketmek tamamen sizin elinizde..Eskizler yerini teknolojik uygulamalara ve dijital ortamlara bırakırken , elle maket yapmanın tarih olacağı öngörülürken bu gibi mimari teknolojilerin gelişip piyasada satışa sunulması mimarlar için belki de yeni bir dünyanın kapısını aralayabilir.

  zspace-virtual-holographic-display-tool-3

  Tasarımlarınıza dokunmak  deyimi ,  ruhunu katmak deneyimi ve somutlaştırma çabaları ile yer değiştirmek üzere.Düşünsenize modellemesine başlayacağınız bir yapının zeminden çatıya kadar heryerini ve herşeyini elinize alıp tıpkı maket yaparmışçasına tasarladığınızı!

   

  Tablete benzer bir görselleştirici ve bu görselleştiricinin oluşturduğu görüntüyü görebilmeniz için geliştirilen şık bir gözlük ile tüm bunları yapmak çok kolay..

   

  Bu gerçekten bir devrim niteliğinde..Geçenlerde modellemesini bilgisayar ile yaptığınız bir yapının yine hiperrelistik bir 3D deneyimi ile gözlük yardımıyla müşterilerinize sunabileceğinizi bu yazımızda duyurmuştuk. 

   

  zspace-virtual-holographic-display-tool-5

  Bu gibi gelişmeler , teknolojiyi sevmeyen ve alışılageldik yöntemlere sadık bir mimar / tasarımcı için sıkıcı ve korkutucu gelebilir.Ama kaçınılmaz bir gerçeklik var ki o da artık teknoloji çağındayız ve yenilikleri takip etmek çok zor.

  Şimdi lafı daha fazla eveleyip güvelemeden bu yenilik hakkındaki görselleri ve videoları size sunmaya çalışalım..

   

   

  Kategori:
  Haber · Makale

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya