Tasarımıyla Kendine Hayran Bırakan Modern Bir Villa

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Robert KONIECZNY tarafından tasarlanan (KWK Arch) bu sıradışı modern villa, Polonya’da bulunmakta.Özellikle mimari formu ve bu konseptte bir villa için 411 metrekarelik çok ta geniş sayılamayacak  oturma alanını değerlendirme biçimiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

  Geleneksel ve yerel malzemelerin kullanıldığı cephe ve estetiği sağlayan diğer mimari unsurlardaki uyumun, modern çağrışımları barındıran yaklaşımlara yelken açtığını da söylemeliyim.

  Yapının zemin katındaki dış mekan ile yaşam alanını ayıran kısmının aynalı tercih edilmesi bahçeyle bütünleşmesini sağlamış diyebilirim.

  Cam gibi şeffaf unsurların dikkat çekici renklerle harmonisi de projenin öne çıkan diğer taraflarından.

   

  Özel tasarım, estetik unsurları barındıran ve konforlu yaşam alanları sunan modern evler hepimizin ilgisini mutlaka çekiyor olmalı.

  Tasarımlarıyla ve mimari anlamda yorumlanma şekilleriyle her geçen gün bu tasarımlara bir yenisi ekleneceğinden de, estetik sınırları zorlayan unsurları daha farklı kombinasyonlarda göreceğimizden de benim hiç şüphem yok.

  Peki siz modern mimarili evler hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Etiketler:
  Kategori:
  Tasarımlar

  tarafından yorumlandı Tasarımıyla Kendine Hayran Bırakan Modern Bir Villa

  • Ne güzel jilet gibi gözüküyor ama bu aynaları hergün kim silecek. Gerçek hayatta photoshop henüz yok maalesef. Hani paketinde müthiş görseller olan abur cuburlar vardır ya paketi açınca hayal kırıklığına ugrastim, işte öyle birşey.

   Mhm 2 Nisan 2016 23:03

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya