Smeg Kuzineler : Tasarımın Lideri

  5 sene önce yazıldı. Yazar:

  Smeg firmasının anlayışına gore Mimari ve Sanat birleştiğinde, güzel ve anlamlı objeler ortaya çıkmaktadır. Bu bilgi sayesinde firma, Guido Canali gibi dünyanın en ünlü mimarlarından biri ile yakından çalışma şansı bularak, Smeg firmasının; Stil ile Teknoloji felsefesine uygun ev tipi cihazlar tasarlamasını sağlamıştır.

  Smeg Kuzineler

  Pişirme tutkusu pratiklik ile tasarımın uyumlu olduğu mükemmel bir kuzineyi gerektirmektedir. Dünyanın en iyi şeflerinin kullandığı kuzinelerden ilham alan Smeg, stilin ve zarifliğin yüksek performans, kullanıcı-dostu ve az tüketim sunan tasarım ikonları sunmaktadır.

  Sınırlı alanı bulunan kişiler için 60cm modellerden, çift fırınlı 150cm modellere kadar, Smeg kuzinelerin herhangi bir mutfak ortamına uyması garantilenmiştir. Paslanmaz çelik ve cam, ve klasik duruştan farklı seven kişiler için renkli veya beyaz modeller ile kuzineler fırın ve ocak tipi bakımından farklılık göstermektedirler. Smeg elektrik veya gaz fırınlar, teleskopik ray ve emaye finiş gibi fonksiyonelliği ve performansı arttırıcı tasarımsal gelişmeler sunmaktadır.

  Smeg ocaklar, diğer taraftan, büyüktür ve uygun bir şekilde tasarlanarak, maksimum enerji verimliliği ve yüksek performansa ulaşmak için birçok alev opsiyonu sunmaktadır. 4 kW ultra-hızlı göz işte bu duruma bir örnektedir.

  İngiliz Geleneğinin Asil Tarzı Teknoloji ile Bütünleşti

  Teknolojiyle bütünleşen sıra dışı tasarımları ile farklılaşmaya öncülük eden İtalyan SMEG, İngiliz geleneğinden ilham alan yeni Victoria serisi kuzineleri ile mutfaklara modern bir tarz katıyor.

  Smeg Victoria Serisi Kuzineler

   

  Smeg Classic Serisi Kuzineler

  Smeg Colonial Serisi Kuzineler

  Kategori:
  Dekorasyon · Mutfak

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir