Smeg Kuzineler : Tasarımın Lideri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Smeg firmasının anlayışına gore Mimari ve Sanat birleştiğinde, güzel ve anlamlı objeler ortaya çıkmaktadır. Bu bilgi sayesinde firma, Guido Canali gibi dünyanın en ünlü mimarlarından biri ile yakından çalışma şansı bularak, Smeg firmasının; Stil ile Teknoloji felsefesine uygun ev tipi cihazlar tasarlamasını sağlamıştır.

Smeg Kuzineler

Pişirme tutkusu pratiklik ile tasarımın uyumlu olduğu mükemmel bir kuzineyi gerektirmektedir. Dünyanın en iyi şeflerinin kullandığı kuzinelerden ilham alan Smeg, stilin ve zarifliğin yüksek performans, kullanıcı-dostu ve az tüketim sunan tasarım ikonları sunmaktadır.

Sınırlı alanı bulunan kişiler için 60cm modellerden, çift fırınlı 150cm modellere kadar, Smeg kuzinelerin herhangi bir mutfak ortamına uyması garantilenmiştir. Paslanmaz çelik ve cam, ve klasik duruştan farklı seven kişiler için renkli veya beyaz modeller ile kuzineler fırın ve ocak tipi bakımından farklılık göstermektedirler. Smeg elektrik veya gaz fırınlar, teleskopik ray ve emaye finiş gibi fonksiyonelliği ve performansı arttırıcı tasarımsal gelişmeler sunmaktadır.

Smeg ocaklar, diğer taraftan, büyüktür ve uygun bir şekilde tasarlanarak, maksimum enerji verimliliği ve yüksek performansa ulaşmak için birçok alev opsiyonu sunmaktadır. 4 kW ultra-hızlı göz işte bu duruma bir örnektedir.

İngiliz Geleneğinin Asil Tarzı Teknoloji ile Bütünleşti

Teknolojiyle bütünleşen sıra dışı tasarımları ile farklılaşmaya öncülük eden İtalyan SMEG, İngiliz geleneğinden ilham alan yeni Victoria serisi kuzineleri ile mutfaklara modern bir tarz katıyor.

Smeg Victoria Serisi Kuzineler

 

Smeg Classic Serisi Kuzineler

Smeg Colonial Serisi Kuzineler

Kategori:
Dekorasyon · Mutfak

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir