Sketch up ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok!

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Pro olmayan versiyonunu ücretsiz olarak bilgisayarınıza hemen indirebileceğiniz belki müşterinize  / meslektaşınıza birşeyler anlatabileceğiniz basit ve arayüzü çok tatlı bir programdır kendileri..Ben bir kursa gitmedim öğrenmek için..Organik modelleme haricinde neredeyse yapamadığım birşey yok!

  Tıpkı wordpress gibi çeşitli eklentilerini (plugins) indirip programa yükledikten sonra ofisinizde üç boyutla ilgili halledemeyeceğiniz bir işlem yok..Programı indirip deneyimlerinizi geliştirdikten sonra sıra satın alma işlemine gelince işiniz çok kolay..Bir kaç tıkla ve şifre girerek halledebiliyorsunuz..Fiyatı çok uygun (en azından diğer 3 boyut programlarına göre..).495 Dolara satın alabileceğiniz bu program bana inanın 3 ay gibi kısa bir sürede deneme yanılma yöntemiyle uzmanı olabileceğiniz cinsten..

  Programın en sevdiğim özelliği STYLE sekmesinden eskiz , karakalem , yağlıboya vs. efektlerini tek tıkla verebilmesi..Yani modellemenizi ve materyal atamanızı kolaylıkla yaptıktan sonra style editörden, seçeceğiniz bir efekt ile projeniz render yapılmaya gerek kalmadan sunulabilecek nitelikte efektif bir görüntüye sahip olacak..Ben şahsen 3D MAX sevmiyorum..Ne zaman o ekranı açsam , kendimi bir AIRBUS – A380 kokpitinde hissediyorum!..Yani gerizekalı değilim , tahmin ediyorum ortalama seviyelerde bir insanım..Hep kolay olanı tercih etmişimdir hayatım boyunca da..Peki siz hangisini kullanıyorsunuz? Tavsiyeleriniz nelerdir? Söyleyin görelim?

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya