Sketch Up 2016 Çıktı, Fiyatı Nedir?

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  3 boyutlu yazılımlardan en fazla kullanışlı belki en kolayı ve belki de en fazla tercih edileni olan Sketch Up her yıl yeni versiyonlarını piyasaya sürmeye devam ediyor.Çizim araçları ve görselleştirme konusunda sezgisel arayüzü sayesinde her kesimden kullanıcı için oldukça elverişli bir program olma özelliklerine sahip diyebiliriz.Araç butonlarının ve görünümün iyileştirildiğini söylemeliyiz.

  Yeni versiyon için ciddi anlamda değişiklik olduğunu söyleyemesek te yine diğer 3 boyutlu çizim yazılımlarındaki kokpit görünümünden uzakta daha kolay bir kullanım sağlanmış.

  Trimble Connect ile bulut desteğini güncelleyerek kullanıcılarına her yerde tasarıma devam etme şansı tanıyan SU, bu versiyonu ile bazı update hatalarını da gidermiş gibi görünüyor.Kullanıcıların mobilde ve internet ortamında daha fazla aktif olmaları amaçlanıyor.

  Programın fiyatı konusunda yine diğer versiyonlardaki gibi gizlilik esaslı bir politika söz konusu ancak bazı duyumlara göre tek kullanımlık versiyonu KDV dahil 3000tl civarında olduğu söyleniyor.

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya