Siyah Beyaz Oturma Grubu Modelleri

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Bir evin en çok kullanılan, ev sakinlerinin en çok bir arada bulunduğu, misafirlerin karşılandığı en önemli odasıdır salonu. Ve her yıl ayrı bir dekorasyon modası ortaya çıkarken oturma gruplarında siyah beyaz kombinasyonu hiç bozulmadan klasik varlığına devam eder. Modası hiç eskimeyen siyah beyaz uyumu mükemmel duruşuyla bir de kendisine eklenilen desenler, işlemeler ve taşlar ile salonlarda şık ve göz kamaştırıcı bir etki yaratmaktadır. Ayrıca oturma grubunun kumaşı ve eklenebilecek diğer parçalar ile oturma grubunun estetik görünüşündeki kesimleri ve detayları ile spor bir görüntü ortaya çıkarılabilir. Oturma gruplarındaki siyah beyaz uyumu desenlerle oluşturulduğu gibi grubun ayrı parçalarında kullanılarak da oluşturulup estetik ve spor bir görüntü ortaya çıkarılabilir. Bu kombinasyonun kullanıldığı oturma gruplarının en büyük avantajı ise salondaki diğer mobilyalarla çok daha kolay bir şekilde dekore edilebilmesidir.

Salonunuz kullanılan aksesuarlarla birlikte çok hoş ve bütünleyici bir görüntüye sahip olacaktır. Aksesuarlardan bahsetmişken , salon klasik ve şık olmalı diyorsanız kullandığınız aksesuarlarda gümüş rengi ve pırlanta görünümlü taşlara öncelik vermelisiniz. Spor ve sade bir dekor elde etmek istiyorsanız da yine aynı şekilde siyah ve beyaz renklerin kullanıldığı parçalardan oluşan porselen aksesuarlar sizin için uygun olacaktır.
Salonda yapılacak olan bu dekoru , seçtiğiniz siyah beyaz oturma grubunun etkileyeceğini bildiğiniz kadar salonun duvarlarını kaplayan duvar kağıdı , halı , avize ve aksesuarlarında büyük ölçüde etkileyeceğini bilmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim.

Kategori:
Ev Tekstili

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari Medya