Sarılar İçerisinde Kendall Jenner

  9 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Kendall Jenner 3 Kasım 1995 doğumlu,  Amerikalı model ve televizyon kişiliğidir. Daha çok Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olarak ve E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up With the Kardashians programından  tanınmaktadır.

  Kendall Nicole Jenner 1995 yılında California, Los Angeles’da dünyaya gelmiştir. Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın ilk kızlarıdır. Annesi daha sonradan yeniden evlenerek Kardashian soyadını almıştır. Kendall’ın Kylie adında bir öz kızkardeşi, anne tarafından Kourtney, Kim , Khloe ve Rob adında da dört üvey kardeşi vardır. Ayrıca baba tarafından da Burt, Brandon, Brody ve Casey isimlerinde dört üvey kardeşi vardır.

  Kendall İlk olarak Paper dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ adlı makalesinde kardeşi Kylie ile birlikte yer almıştır. Modellik kariyerine, 14 yaşındayken Wilhelmina Modellik Ajansı’na kayıt olarak başlamıştır. İlk modellik deneyimini bir tekstil markası olan Forever 21’in bir kampanyasında yaşamıştır. OK! Dergisi, Teen Vogue Dergisi için fotoğraf çekimlerine katılmış, fotoğrafçı Nick Saglimbeni ile beraber çalışmıştır. Jenner, oyunculuk  için de bir ilgisi olduğunu itiraf etmiş ama önceliğinin üniversiteyi bitimek olduğunu belirtmiştir.

  Etiketler:
  Kategori:
  Tasarımlar

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya