Şahin Paksoy’un “Kavuşma” Sergisi Ng İletişim Ajansı Ofisi’nde Açıldı!

  5 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  ŞAHİN PAKSOY’UN “KAVUŞMA” SERGİSİ

  KETEN GRUP EV SAHİPLİĞİNDE NG İLETİŞİM AJANSI OFİSİ’NDE AÇILDI!

  Keten Grup ev sahipliğinde hayata geçen Şahin Paksoy’un “Kavuşma” sergisi, 29 Aralık 2017 tarihine kadar NG İletişim Ajansı’nda sanatseverlerle buluşuyor.

   “İnandığın yolda yürü, yürü ve kendine kavuş. Gösteriş meraklılarının duvarlarını süslemek için gariplikler üretme, kendi dünyan içinde yoluna devam et. İnan ve o yolda yürü. Bıkma ve usanma ve yürü ve asıl yapacaklarına kavuş…” ŞAHİN PAKSOY

  Keten Grup ve NG İletişim Ajansı işbirliğinde gerçekleştirilen Şahin Paksoy “Kavuşma”  sergisi sanatçının heykel ve resimden oluşan birçok eserleriyle NG İletişim Ajansı’nda açıldı. Art party konseptiyle gerçekleşen açılış partisine sanat camiasından birçok ünlü isim katıldı. 29 Aralık 2017 tarihine kadar NG İletişim Ajansı ofisinde ziyaret edilebilen sergi, sanatçının “içinde hayat olmayan hiçbir şey eser değildir” düşüncesinden yola çıkarak son dönemde ürettiği yapıtlarını bir araya getiriyor.

  KETEN GRUP…

  Sektördeki 40. yılını kutlayan Keten Grup şehrin özgün yapısına uygun ve müşterilerinin tüm bireysel isteklerini de karşılayacak tasarımlarıyla standartların üzerinde projelere imza atmayı sürdürüyor.  İstanbul’un seçkin semtlerinde hayata geçirdiği butik ve prestijli projelerle öne çıkan Keten Grup, Şahin Paksoy “Kavuşma” sergisinin sponsoru olarak da fark yaratıyor.

  NG İletişim Ajansı…

  NG İletişim Ajansı’nın, son yıllarda özellikle yurtdışında yükselen bir trend olarak öne çıkan ofis mekanlarının sergi alanı olarak kullanılması fikrine paralel hayata geçirdiği “Ofiste Sanat”  projesi, bu alandaki ilklerden…  Uzun zamandır sanata yatırımlarını sürdüren ajans, sanatın toplumda daha fazla yaygınlaşması ve benimsenmesi için de sosyal sorumluluk bilinciyle çalışıyor.

  NG İletişim Ajansı Ofisi:

  Abdi İpekçi Cad. No:31 K:4 Nişantaşı – İstanbul

  Bilgi için:

  Aslı Kayaturan / NG İletişim Ajansı / asli@ng-iletisim.com / 0212 240 81 13

  Kategori:
  Haber · Sanatsal

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Mimari Medya