Otel Mobilyaları

  6 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Otel Konsepti Sağlama

             Büroseren 1986 yılından bugüne kadar sayısız miktarda teslim edilen projeler nedeniyle elde ettiği bilgi ve tecrübe sayesinde otel konsepti oluşturma konusunda çözümler üretmektedir. Bürotime otel mobilyaları oluşturulmak istenen her türlü konsepte uygun ürün rengi bulunmaktadır. Ürün grubu içerisinde istenen tarz ve renk bulunmaktadır. Böylelikle otel içerisinde değişik tür kullanımlar için bürotime otel mobilyası sayesinde farklı tarzlar oluşturulabilmektedir.

  Otel lobisinde modern bir tarz, bekleme salonlarında modern, klasik, egzotik, restoranlarda kahvaltı için kullanılan alanlar için farklı, öğle ve akşamlar için farklı oluşturulabilecektir. Bekleme salonları ve dinlenme bölümleri içinde istenen grubun kullanılabilmesi amacıyla farklı ortamlarda otel mobilyaları ile oluşturulabilmektedir. Lüks otel mobilyaları oluşturulan bölümler için mobilyalar sunulmaktadır.

             Modern otel mobilyaları konusunda da seçkin örnekler üreten büroseren tüm tarzlardaki mobilyaların üreticisi konumundadır. Otel mobilyası kapsamlı bir şekilde sağlanarak farklı tarzlarda olan alanlarda genel uyum içerisinde olmalıdır. Aksi takdirde tarz ne kadar farklı olursa olsun genel anlamda uyumsuz otel mobilyaları kazandırması gereken prestiji kazandırmayacaktır. Büroseren’in sunduğu tasarım desteği sayesinde oluşturulan tüm tarzların genel uyumunu sağlanmaktadır.

  Otel odası mobilyaları ihtiyaç olan yatak, dinlenme alanı, komodin, tv sehpası, etejer, sehpa gibi seçkin mobilyalar çeşitleri ile sağlanmaktadır. Otel odalarında da katlara, bölümlere uygun şekilde ve tarzda tasarım yapılarak istenen etki yaratılabilmektedir. Kullanışlı, sağlam mobilyalar sayesinde müşterilerin gönlünü fethedecektir.

  Otel restoran, bahçe, hazır yiyecek ve dinlenme alanları için mobilyalar genel konsepte uygun mobilyalar bulunmaktadır. Bu mobilyalar sayesinde bulunan alanın ihtiyaçlarına uygun dokuda olarak ortamın şıklığını artırmaktadır. Restoranların, kafeteryaların, dinlenme alanlarında şıklık ve rahatlığı sağlamanın yanında prestijli otel masaları bulunduğu alana ayrı hava katmaktadır.

  Otellerin tüm alanları için uygun otel mobilyaları üretiminden kaynaklanan konsept oluşturulabilme rahatlığı sayesinde bu alanda kapsamlı çözümler sunmaktadır. Hazır olan konseptin yanı sıra tasarım desteği sayesinde birbiriyle uyumlu tüm alanların dizayn yapılabilmektedir. Bu sayede tarz ne kadar farklı olursa olsun genel anlamda birbiriyle uyumlu olan mobilyalar kişilerin estetik duygularını da hitap edecektir. Göz uyumu sayesinde otelleri dinlenme fonksiyonunu fazlasıyla yerine getirmeyi sağlayacak otel mobilyası ihtiyaç doğması halinde ürün desteği sağlanmaktadır.

  Otel Mobilyalarının Fiyatları

             Otel mobilyaları fiyatları üretimden kaynaklanan fiyat rakipsizliği sayesinde gayet makuldür. Üretim aşamasında ne kadar çok üretim yapılırsa fiyatı düşmektedir. Otel mobilya üreticileri arasında konsept oluşturabilen uluslararası tecrübe sahibi firma olması sebebiyle liderliği elde bulundurmaktadır.  Otel mobilyalarını incelemek için : https://buroseren.com/tr/otel-restoran-mobilyalari/3/Kategori sayfasına göz atabilirsiniz.

  Kategori:
  Dekorasyon

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya