Norveç’te Mimari Ve Peyzaj Harikası Bir Tasarım

6 sene önce yazıldı. Yazar:

Norveç’in batı kıyısında Trollstigen bölgesinde inşa edilen tasarım ziyaretçiler için harika bir kafa dinleme merkezi veya kaçamak alanı da olabilecek özelliklerde.REIULF Ramstad Architects tarafından tasarlanan yapı Norveç’te yılın binası seçildi.Amorf duruşu ve elastik formu tasarımın öne çıkan yanlarından sadece bazıları.

Mimari ile peyzajın uyum konusunda harika bir örnek teşkil ettiği tasarım için doğa ile iç içe deyimini kullanmak sanırız yanlış olmaz.Su köprüleri doğal görünümlü su tünelleri ve geçiş köprüleri ile efektif bir tasarım..

Yapının bölgesel form olarak incelendiğinde topoğrafya ile yüksek uyum içerisinde olduğu gözlere çarpıyor.Ayrıca çelik konstruksiyonun sağladığı estetik avantajın da oldukça başarılı bir şekilde değerldirildiği gözlerden kaçmıyor.

Kategori:
Tasarımlar

tarafından yorumlandı Norveç’te Mimari Ve Peyzaj Harikası Bir Tasarım

  • Çok başarılı bir proje gerçekten..Önceden daha fazla proje yükleniyordu mimarimedya’da.Yenileri ve eşsiz anlatımınız için sabırsızlanıyoruz..

    Aysen Mr 24 Ocak 2015 22:55
  • yazımızda bi noktaya takıldımda.namı diyar ‘ucuzcu mimarlar’ ile yanlış noktaya yanlış yapı inşaa edenlerin ilişkisini kuramadım.açıklarmısınız

    Berk 20 Mart 2015 10:03

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir