Nolte ,İthal Mutfak Modasının Başını Çekiyor

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Artık biz mimarların tasarımda o kadar fazla seçenekleri var ki; bir dekorasyon çalışması için oldukça rahat tavırlar sergileyebilme imkanımız doğabilmekte..Hele de söz konusu mutfak yenilemek olunca bu konuda pek çok ithal marka hemen mimarın yardımına koşuyor.

  Bu ithal markalar arasından hemen sivrilen bir marka var ki o da ; gerek tasarım konseptleri , gerek mimarın ve kullanıcının işini kolaylaştıran modül seçenekleri gerekse de kalitesi ile  NOLTE ‘dir..Renk ve doku seçenekleri bakımından , ray sistemleri bakımından , modüler kolaylıkları ve kalitesi bakımından bir Alman markası olan nolte ile mutfaklar daha yaşanabilir hacimler haline gelecektir.

     Türkiye genelinde henüz sadece 14 adet mağazası bulunan NOLTE ile üstelik yalnızca mutfaklar da değil yatak odaları , kilerler , kıyafet odaları da tasarlanabilmekte.Matrix150 isimli özel bir yazılım ile tasarlanan ürünler ayrıca herkesin kullanabileceği tarzda bir yaklaşımla da tablet uygulaması ile de kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda.

  Fiyat bakımından diğer bir çok ithal mutfak markasıyla kıyaslandığında, kalitesinin oldukça altında bir bedelle satışa sunulduğunu da hazır yeri gelmişken belirtelim..

     NOLTE‘ de benim bir mimar olarak en beğendiğim yönü ise 100’ü aşkın özel tasarlanmış konsept arasından müşteriler ile yapılan görüşmeler ve ihtiyaç belirlemeleri neticesinde istenilen kombin oluşturulabiliyor olmasıdır.Üretim safhalarını ve tesislerini görmeniz bakımından aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim..

   

  Kategori:
  Haber

  tarafından yorumlandı Nolte ,İthal Mutfak Modasının Başını Çekiyor

  • reklam kokan hareketler bunlar hocammmmm 😀 yapma allasen bi mimarimedya var adamakıllı çıkarsız paylaşımlar yapan mimarlık blogu :d

   mert mimar adamı yoldan çıkarır 26 Mayıs 2013 15:38
  • para karşılığında bu sitede hiç birşey yayımlanmadı adamım 🙂 keşke olsa da yayımlasak 😛

   Murat ERÇELEBİ 26 Mayıs 2013 15:39
  • nolte bir alman devi..biraz araştırınca konseptler ve estetik bakımından inanılmaz ürünlere sahipler..hazır mutfak trendi yakında tüm şehirlerimizi kasıp kavuracak gibi duruyor.

   Murat ERÇELEBİ 26 Mayıs 2013 21:26

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya