Mutlaka Okumanız Gereken Bir Kitap; ”İç Mekan Tasarımı Üzerine Notlar”

  7 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Mimarimedya’da yayımlanan yazılarımdan ve iç mekan tasarım & dekorasyon – uygulamalarından anektodları kendi persfektifimden yorumladığım ”iç mekan tasarımı üzerine notlar”  kitabımı siz değerli okurlarla paylaşma vakti artık gelmiştir diye düşünüyorum.

  Kitapta samimi ve basit bir anlatımı tercih ettim.Zaten mimarimedya’yı az çok takip ediyorsanız bunu biliyorsunuzdur.Kişisel yorumlarımın yanı sıra naçizane mesleki tecrübelerimi de paylaşmaya özen gösterdim.Ayrıca bazı acı deneyimlerden çıkardığım derslerin yanı sıra ünlü mimar ve tasarımcılardan kıssalar , sözleri de bazı kısa grafik çizimlerle beraber paylaştım.

  Kitap Tam Olarak Ne Anlatıyor?

  İç Mekan Tasarımı Üzerine Notlar kitabında adının aksine sadece iç mekan tasarım kuralları ve standartları yer almıyor.Bunların yanında mimari tasarıma dair bazı püf noktalar ile mizahi bir anlatımla mesleki sorunlara da yer veriliyor.

  Tam bir baş ucu kaynağı olabilecek donanımda olmasa da bu kitabı bitirdiğinizde en azından eleştirel bakış açınıza yeni bir boyut kazandırmış olacaksınız.Mimarlık mesleği için eleştiri’nin yerinin ne denli önemli olduğunu düşündüğümüzde zaten başka söze gerek kalmıyor.

  Sadece 500 adet bastırdığım kitap şimdiden ön siparişler almaya başladı bile.

  Fazla geç kalmadan sizde sipariş verebilirsiniz.Kitaptan isteyenler şurayı ziyaret edebilir.Keyifli okumalar..

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Mutlaka Okumanız Gereken Bir Kitap; ”İç Mekan Tasarımı Üzerine Notlar”

  • Bu kitabınızı çok aradım ama hiç bir yerde bulamadım. Kitabı temin etme imkanımız var mı? Eğer öyle bir imkan yoksa en azından dijital yazısına ulaşabilir miyiz?

   Ömer Faruk 13 Nisan 2019 21:50

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Mimari Medya