Morpholio Uygulaması İle Portfolyo Oluşturabilirsiniz

  10 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Web teknolojilerinin gelişmesi ile beraber mimarlık sektörünün dinamikleri de yavaş yavaş bu yönde ilerleme kaydetmeye başladı.Tasarımları hazırlarken yaşanılan sıkıntılardan daha önceki blog konularında fazlasıyla bahsetmiştik hatırlarsanız.Önemli olanın projenin kendisinden çok nasıl sunulduğuyla ilgili kısmının olduğunu savunan tasarımcılar hiç azımsanmayacak kadar az.

  Hatta tamamen olmasa bile bu görüşe ben de katılıyorum.Sunum şekli , sunum yöntemi , süresi , sunum süresince harcanan efor , diksiyon , kıyafet , gizem uyandırma , heyecanlandırma vs. gibi etmenler işverenin aklını hemen çelebileceği gibi projeyi kaçırmamız için enfes zaman dilimleri de olabiliyor.

  İşte bu konuda teknolojiden yararlanmayı seven meslektaşlarım ve tüm tasarımcılar için hatta bu kullanıcı grupları çoğaltılarak çeşitli meslek grupları da eklenebilir , aşağıdaki linklerden bu uygulamayı ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.Ama indirmeden önce birçoklarını heyecanlandırabilecek videosunu da izlemeyi unutmayın 🙂

   

  http://mymorpholio.com/site.php/home

  https://itunes.apple.com/us/app/morpholio/id484413042?mt=8

   

  Kategori:
  Makale

  Yoruma kapalı.

  Mimari Medya