Modern ve Şık Yaşam Alanları ile Tanışın

  4 sene önce yazıldı. Yazar:

  VitrA karo ve seramik modelleri; evinize, iş yerinize, iç ve dış mekanlara modern dokunuşlar getiriyor. Dayanıklı özelliği ile uzun süre kullanılabilen ve şık tasarımları ile son moda trendlerini kullanışlı temalarla hayatınıza taşıyan VitrA, yenilikçi tarzıyla dikkat çekiyor. Hijyenik alanlar yaratırken estetikten ödün vermemek için siz de VitrA karo seramikleri ile tanışmalısınız. Teknolojinin son keşiflerini, sanatın estetiğini ve modanın en yeni trendlerini buluşturan marka, ürünlerinde farklı renk seçenekler, zengin desenler, doğadan ilhamla hazırlanan taş malzemelerin görkemini de yansıtıyor.

  Yenilikçi Detaylar Dekorasyonunuzu Tamamlıyor

  VitrA karo seramik modelleri, ahşabın sıcaklığını, metalik renklerin modern yansımalarını, taş dekoratif malzemelerin doğal cazibesini pekiştirecek farklı karolarla mobilyalarınıza kolayca uyum sağlıyor. Mutfak, banyo, salon, bahçe gibi farklı alanlar için tasarlanan özgün duvar ve zemin karosu ürünleri; estetik, uzun ömürlü ve güvenli alanlar yaratıyor. VitrA yeni koleksiyonlarında ilham alan değil ilham veren tasarımlara yer veriyor.

  Ash and Burn sofistike bir dekorasyon isteyenlerin gözdesi oluyor. Seramiği ahşabın sıcaklığı ile bir arada veya mermerin soğukluğu ile zıtlık oluşturarak şekilde tamamlayabilirsiniz. Endüstriyel beton görünümüne yeni bir yorum veren tasarım, yenilik arayanlara köklü bir değişiklik sunuyor. Newcon beton görünümlü seramik özelliği ile hem iç hem de dış cephede konumlanabiliyor. Konutlar ve ticari yapılar için tercih edebileceğiniz tasarımlarda farklı renk seçeneklerini değerlendirebilir, özellikle metalik aksesuar ve mobilyalarınızla beraber dekorasyon tarzınızı pekiştirebilirsiniz. Calacatta gibi doğal görünümlü modeller de klasik dekorasyonlara vizyoner dokunuşlar kazandırıyor.

  Dekorasyonun Yeni Gözdeleri

  Hibrit beton görünüm ile dekorasyonun yeni gözdesi olan Clay Cement karo seramik serisi, beton görünümünü kil sıcaklığı ile harmanlıyor. Farklı renklerde ve modellerdeki Clay Cement ürünlerini bir arada kullanarak mekanlarda yeni kombinler yaratabilirsiniz. Bricx serisi ise son zamanların moda tuğla görünümünün en hijyenik ve modern tasarımını sizlere sunuyor. Hem tüm duvarda döşeme hem de şömine gibi duvar bölümlerinde dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz seramikleri, yer döşemeleri olarak da tercih edebilirsiniz. Tuğla görünümü yerine taş görünümlü seramik tasarımları isterseniz rengarenk Slatemix ile tanışabilirsiniz.

  Urban Blue ile doğal taş cazibesine tanıklık ederken geniş kesimlerin görkeminden faydalanabilirsiniz Urban Blue’ serisi özellikle mutfak ve banyo alanlarında başarılı bir seçim oluyor. Slate Mix ile elegan döşemeler elde ederken farklı renk kombinleri yaparak alanlara derinlik katabilirsiniz. Bir diğer model olan Aspenwood ile ahşabın şıklığını, seramik döşemenin rahatlığını bir arada bulurken, son olarak Matrix ile dekorasyonda yeni boyutlar kazanabilirsiniz. Dokulu karolar ile ilgilenenler Inside, antrasitin görkemini parlak ve mat seçeneklerle sergilemek isteyenler ise Versus ile ilham veren dekorasyon stilleri elde edebiliyor.

  Dar Alanlara Geniş Bakış

  Farklı mekan uygulamalarıyla özgün ve modern alanlar yaratmanıza yardımcı olan tasarımlar arasında Miniworx karo sistemi fark yaratıyor. Miniworx karoları dar alanlarda kullanarak bu kısımları daha büyük gösterebilirsiniz. Küçük alanları tekdüze, sıkışık ve karmaşık görünümden uzaklaştıran minimal tasarımlar, yüzeylerdeki düzensizlikleri de gizliyor. Farklı renklerde ve desenlerde seçilecek yeni sistem ürünler farklı tarzdaki mobilyalarla tamamlanarak dar alanlarda bile yaşamınızın her rengini gösterebilme şansı sunuyor.

  Miniworx, kaydırma, balıksırtı, diagonal veya yön değiştiren dizilimler sayesinde kombinlerde yaratıcılığı sizlere bırakıyor, dilediğiniz döşeme tarzını yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Düz renklerle yalınlığın gücünü gösteren karolar temiz beyaz, siyah, krem, altın sarısı gibi temel renkleri kullanma imkanı tanıyor.

  Evinize modern bir dokunuş katmak ve dekorasyonunuzu zenginleştirmek için siz de en yakın VitrA mağazasını ziyaret ederek seçiminizi yapabilirsiniz.

  Etiketler:
  · · ·
  Kategori:
  Aksesuar · Banyo

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir