MODEKO 2015 İzmir İçin Heyecan Başlıyor

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Mobilya sektörünün genç ve dinamik vizyonu, Türkiye’nin en kapsamlı sektörel organizasyonu MODEKO 2015-26 İzmir Mobilya Fuarı’nda ortaya koyulacak. İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda 25 Şubat 2015 tarihinde açılacak fuar, seçkin markaların yeni dönem koleksiyonlarını profesyoneller ve nitelikli alıcılarla buluşturacak.

  Fuara 192 firma, 200’ü aşkın markasıyla katılacak. Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, özgün ve şık tasarımlarıyla, uygun fiyat politikalarıyla katılımcılarının, mobilya pazarındaki trendleri belirleyeceklerini söyledi.

  Fuarı, oda ve derneklerin işbirliğiyle Efor Fuarcılık düzenleyecek. Geçen yıla oranla yüzde 15 büyüyen MODEKO, sektör ve paydaşlarına beş önemli işgünü fırsatı sunacak. Mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, profesyonel satın alma yetkilileri, bayiler, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar, taahhüt firmaları ve mobilya yan sanayi üreticilerini katılımcılarıyla buluşturacak organizasyon, önemli iş bağlantılarına evsahipliği yapacak.

  Katılımcı firmalar, imal ettikleri koleksiyonları ilk kez görücüye çıkaracak. Fuarda modern ve klasik mobilyalar, eskitme ve modüler mobilyalar, masa, sandalye, kanepe ve koltuklar, bebek ve genç odaları, yatak ve yatak setleri, ofis mobilyaları, mutfak mobilyası, bahçe mobilyaları, ev dekorasyonu ve aksesuarları ile aydınlatma ekipmanları sergilenecek. İzmir Uluslararası Fuar Alanı 1A, 1B-2-3 ve 4 numaralı sergi salonlarının tamamının kullanılacağı fuarda, büro mobilyaları için özel bir bölüm ayrılacak.

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya