Mobil cihazlarınızda CAD kullanmak isteyenlere (AUTOCAD WS)

  8 sene önce yazıldı. Yazar:

  Artık CAD çizimlerimizi açabilmek hatta ufak düzeltmeler yapabilmek için bir ofiste olmamıza yada yüksek donanımlı bir bilgisayar başında olmamıza gerek yok.Gelişen teknoloji ve trendler ile herşey daha kolay ve kullanışlı hale geliyor.Autodesk firmasının geliştirdiği bu web uygulaması ile mobil cihazlar üzerinden CAD çizimlerinizi görmek ve ufak düzeltmeler yapmak mümkün..

  Hem de tamamen ücretsiz ve hatta çevrim dışı da kullanılabilen bu uygulama mimarlar için büyük kolaylık sağlayabilen cinsten.İşte uygulamanın özelliklerinden bir kısmı aşağıdaki gibidir..

  • İnternet bağlantınıza ihtiyaç duymayan, yerelde çalışarak size zaman kazandıran AutoCAD WS uygulaması DWG, DWF ve DXF formatlı dosyaları sorunsuz şekilde açmakta ve görüntüleyebilmektedir.
  • 2D ve 3D DWG çizimleriniz AutoCAD WS ile açılabilir.
  • AutoCAD WS hesabınız üzerinden çalışmalarınızı yükleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Tüm DWG formatlı dosyaları açabilirsiniz. Katmanlar, resimler ve diğer tüm ekleri görüntüleyebilirsiniz.
  • Tarayıcı ekranınızda sınırlı kalmanıza gerek yok. Boyutsuz düzlemde dilediğiniz boyutta çizimlerinizi düzenleyebilir, görüntüleyebilirsiniz.
  • AutoCAD WS üzerinden gerçek zamanlı olarak çizimlerin ön izlemelerine göz atabilir ve ekran görüntüsü çekebilirsiniz.

  Uygulamayı halihazırda kullananlarınız vardır elbette ama bilmeyenler için veli-nimet sayılabilecek bir uygulamadır..Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek ve uygulamayı daha iyi kavrayabilmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz..

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir