Mississippi River Bluff Evi

  12 ay önce yazıldı. Yazar:

  Minesota da “Mississippi River Bluff Evi”, mimarisinden kaynakla, yerel ve ulusal pek çok ödül kazanmıştır. İnşaat halinde olan durumundan itibaren, mimarlar, bu evin şeklini, detaylarını işçilerine göstermek istemiştir ve ev kamusal turlara açılmıştır. Hala, 700 metrekare büyüklüğündeki 5 banyolu evde kimse yaşamamaktadır. Minesota ve Mississippi nehirlerine nazır evin mühendislik projesini Millerville in. Hazırlanmış olan. Bitmiş diğer evler çoktan satılmış durumdadır.

  “Evin çağdaş stili, bina inşa edenler tarafınca başlangıç noktasıdır.” Şeklinde ifade etmektedir, Albertsson Hansen Mimarlıktan, diğer 5 evi tasarlayan Todd Hansen.

  “Bu ev, tek bir müşteri tarzına hitap ediyor. Ama, civarda, büyük ailelere hitap eden pek çok ev bulunmaktadır, çok çocuklu ailelere bu evin boyutları da yeterli olacaktır.” diyor ve “Kabul edilmeli ki, bu boyuttaki evler arasında, tasavvur edilebilir en özgün ev bu.” diye eklemekte Hansen.

  60’lı yılların çiçek çocuklarından birinin izlerini taşımış olan inşaat alanının, 4,5 dönüm civarındaki kısmı bu kişi tarafından kullanılmaktadır. Evin yıkılmasının ardından, çok geniş, dikdörtgen bir temel atılmıştır. Bu geniş temel üzerine inşa edilmiş olan ev, yerel orta batı çiftlik evi tarzında tasarlanıyor. Özellikle çatı yapısı ve binanın dış kaplamaları, binaya geleneksel bir görünüm katmaktadır.

  Binanın iç tasarımı, oldukça ince ve minimal bir düzeyde hazırlanmış. Diğer yandan, ev oldukça modernist bir tarzda oluşturulmuştur.

  Kategori:
  Tasarımlar

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir