MIPIM 2016 ‘da Türkiye’nin Öncü Mimarlık Firmaları Yer Alacak

  5 sene önce yazıldı. Yazar:

  Alkaş’ın Türkiye temsilciliğini yaptığı dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM için geri sayım başladı. 15-18 Mart 2016 tarihlerinde Fransa Cannes’da gerçekleştirilecek MIPIM, dünyanın en büyük gayrimenkul yatırımcılarının, markalaşmış ve markalaşmaya kararlı yatırım şehirlerinin bir kez daha gövde gösterisine sahne olacak.
  17. 700 metrekarelik alandaki gayrimenkul şovunda toplamda 21.400 katılımcı yer alacak. 94 ülkeden, 4.800 yatırımcı, 3.600 CEO, 3.500 geliştirici, 2.400 yerel yönetim ve 370 siyasi liderin yer alacağı bu dünya şovunda stant ile temsil edilecek kuruluş sayısı ise 2.450 olacak.

  Bu yıl teması “Küresel İklim Değişikliğinin Gayrimenkul Sektöründeki Etkileri” olarak belirlenen MIPIM 2016‘da pek çok konferans bu yönde yapılacak. Bu doğrultuda “sürdürülebilirliğin yeniçağı”, “kaynak verimliliği”, “kentsel dönüşüm”, “iklim değişikliği ve küresel ısınma”, “ekonomik etkiler”, “yeşil büyüme”, “inovasyon” ve “enerji aktarımı” alanlarında katılımcı kuruluşlar devrim niteliğindeki projelerini sergilerken, MIPIM 2016’da gerçekleştirilecek 100 konferansın önemli bir kısmı da bu konulara ayrılacak.

  MIPIM 2016’ya şuana kadar stant ile katılım gösteren firmalar arasında ise Tabanlıoğlu Mimarlık, Dky İnşaat, Piyalepaşa, Esas Gayrimenkul, Özak – Yenigün – Ziylan, Tahincioğlu, Lal Gayrimenkul Değerleme, ProPlan, Özer+Tulgan Mimarlık, TSKB Gayrimenkul Değerleme, Öncüoğlu+ACP Mimarlık yer alıyor.

  mip-haber-içi

  Kategori:
  Haber

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir