Mimarlık Yarışmaları Ve Önemini Anlatan Bir Site ”yarismaylayap.com”

7 sene önce yazıldı. Yazar:

Mimarlık yarışmalarını ; düzenleyenler , yarışmaya katılanlar , destek verenler ve vermeyenler açılarından bakabilen bir persfektifle sunan harikulade bir web sitesi diyebilirim ilk bakışta..

Tahrik edici mimari görselleri ve ropörtaj dosyaları ile artık yurtdışından ofislerinde konuya bakış açılarının ele alındığı , yarışma projelerinin neden olması gerektiği ve mesleki gelişim vizyonuna neler kazandırabileceği gibi konuların vurgulandığı bir site..

Yarismaylayap.com sitesi bir arkitera ürünü olması neticesiyle de mimarlık dünyasının en önemli yayınlarından birisi olma özelliğini de taşımakta.

Ünlü mimarların ve belirli mesleki tecrubeye ulaşmış kişilerin görüşlerine yer verilen , proje görsellerinin sunulduğu bir web ortamı düşünün!.İşte hepsi bu kadar..

Hep yabancı mimarlık ve tasarım haberleri ile yarışma duyuruları yapan web sitelerini hayranlıkla izlerdik.Bu defa artık Türk Mimarlık dünyasının da böyle bir sanal yayına kavuştuğunu duyurmak mimarimedya.com ‘a yakışır bir davranış olacaktır.

Bu yazıyı beğendiyseniz aşağıdakilere de göz atmalısınız..

‘Semt Kültür ve Sosyal Etkinlik Evi’ Teslim Tarihi Ertelendi!

“İş ve İnşaat Güvenliği” Temalı Afiş Ve Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı!

Kendi Mimarlık Ofisini Açmak

$80,000 Ödüllü Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı!

Kategori:
Makale

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir