Mimarlara Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

  5 sene önce yazıldı. Yazar:

  Mimar olabilirsiniz, bu yazıyı kendinize yılbaşı hediyesi olarak neyle ödüllendirsem diye düşünürken bulmuş olabilirsiniz.Ya da mimar bir sevgiliniz, bir arkadaşınız var ve ona yakışır heryerde olmayan gerçekten özgün ama eğlenceli bir hediye araştırıyorsunuz.

  Eğer bunlardan biri sebebiyle bu yazıyı okuyorsanız gerçekten doğru yerdesiniz.Tabi bu sebeplerin haricinde sadece ilgi çekici enteresan hediyeler arıyorsanız da bu yazı tam size göre!

  Mimarlık mesleğiyle ilgili yapılmadık espri, edilmedik mizah kalmadı desem yeridir.Lakin hiç bir zaman modası geçmeyecek cinsten bir meslekten bahsediyoruz.Dolayısıyla bu özgünlük mimarlığın fıtratında var :).

  Şimdi lafı uzatmadan sizlere 2015 yılı sonu , 2016 yılı başı için güzel hediye önerilerim olacak!.

  Mimarlık esintili, mimarlık kokan ve sadece mimarlara özgü ürünlerden (iç mimarları, peyzaj mimarlarını, ve hatta yapı ressamlarıyla inşaat mühendislerini bile dahil edebiliriz) güzel bir hediye fikri demeti sunacağım.

  Türkiye ‘de tematik ürün konseptli alışveriş mağazası sanal ortamda çok az.Tıpkı mimarlık gibi.Hatta mimarlık blogu bile mimarimedya haricinde tek elin parmaklarını geçmez(nitelikli olanları).

  Türkiye’nin ilk mimarlık temalı alışveriş sitesini(sayfasını) mimarimedya.com farkıyla sizlere sunmaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim.

  Neyden bahsettiğimi şu linke tıklayanlar anlayacaktır 🙂

  4,90’dan başlayan fiyatlar ve birbirinden özgün tasarımların bir araya getirildiği koleksiyonların tamamı burada!.Ürünler gün geçtikçe genişleyecek ve çeşitleri daha da artacak.

  Yine de mimarlık temalı ürünlerin yer aldığı bu alışveriş sitesinde neler olduğundan kısaca bahsedecek olursam, özel tasarım t-shirtler, sweatshirtler, uzun kollu ve kapşonlu baskılı elbiseler, çantalar, not defterleri, kupalar, posterler ve hatta duvar saatleri ile daha sayamadığım pek çok ürünü bir araya getirdik.

  Beyler ve bayanlar için özel koleksiyonlar oluşturulduğunu da ayrıca belirtelim..

  Türkiye’de bir ilk olması‘nın yanı sıra fiyatların böylesine tematik ürünlerle dolu olması da ayrıcalıklarından sadece bir kaçı!.

  Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için e-bülten aboneliğine mailinizi bırakmayı unutmayın.

  Mimarimedya.com/shop ‘ta keyifli alışverişler diliyorum.Yorumlarınızı esirgemeyin 😉

  Kategori:
  Haber · Tasarımlar

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir