Mimarlar Ve Tasarımcılar İçin Pazaryeri: Mimarlar.org

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Freelance tasarımcılar ve Mimarlar için geliştirilen yerli Sosyal ağ Mimarlar.org üyelerini bekliyor.

  Mimarlık ve paralel disiplinlerden kullanıcılara hitap eden platform aynı zamanda tasarımcıların yeteneklerini sergileyebilecekleri ve geliştirdikleri ürünleri satışa çıkarabilecekleri dijital pazar yeri ortamı sunuyor.

  Yurtdışı lokasyonlu benzer örneklerinden (dribbble, behance) esinlenerek geliştirilen Mimarlar.org meslek profesyonellerini aynı çatı altında toplayarak onlara sosyal bir ortam sağlıyor.

  Mimarlar.org ‘un kurucusu Mimar Murat ERÇELEBİ geliştirdiği bu sosyal ağ fikri için; ”Profesyoneller ve hizmet sektöründen profesyonelleri aynı çatı altında toplayarak daha kolay ulaşılabilir olmalarına olanak sağlamaya çalıştık.Uykusuz gecelerimizin neticesinde son şeklini alan mimarlar.org, freelance çalışanlara da sunduğu iş olanaklarını ve firmalar nezdinde iş ilanı yayımlama fırsatlarını oldukça uygun fiyatlarla kullanıma sunuyor.” dedi.

  Siteye üye olmak için yalnızca mimar veya tasarımcı olmanıza gerek yok.

  Mimarlar ve tasarımcılar topluluğu sloganıyla tüm profesyonelleri veri tabanında yeteneklerini sergilemeye davet eden girişim , uluslararası anlamda da kendine pay almayı hedefliyor.Bu hedefi için henüz erken olduğunu söylesek te bir çok anlamda Türkiye’de ilkleri gerçekleştireceği gayet net bir şekilde belli oluyor.

  Kategori:
  Haber

  tarafından yorumlandı Mimarlar Ve Tasarımcılar İçin Pazaryeri: Mimarlar.org

  • Mimarimedya’ya ve ekibine sonsuz teşekkürlerr.Türkiyenin tarafsız, egosuz, ve vizyonu en geniş mimarlık blogu olan mimarimedya’da haberimizin yayımlanması bizi onure etti..Tüm meslektaşlarımızı ve tasarımcıları mimarlar.org a bekliyoruz!

   İyiki varsın mimarimedya 🙂

   Mimarlar.org 20 Nisan 2016 21:25

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya