Mimarlar İçin Müşteri Bulma Platformu: ”Mimarimedya Mimarbul”

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Bu yazımda ; Mimarlar , İç Mimarlar ve proje- dekorasyon- iç mekan hizmeti almak isteyenleri tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan mimarimedya mimar bul ‘dan bahsedeceğim sizlere.Uzun süredir bir web girişiminden bahsetmiyor olmamız da bunu tetikledi elbette.

  Mimarimedya.com Mimar Bul platformunun amacı kaliteli hizmeti uygun fiyatlara rekabet oluşturarak uygulatmak. Girişim henüz çok yeni ve daha önce yapılmış olanlardan oldukça da farklı özelliklerde.

  Bulunduğunuz ilde internet üzerinden , size ulaşmasını istediğiniz müşterilere ücretsiz bir şekilde ulaşabilmeniz öngörülüyor.Daha çok dekorasyon amaçlı iş taleplerinin çoğunlukta olduğu Mimarimedya.com Mimar bul’da, aynı zamanda nitelikli çalışmaların tercih edilmesine olanak sağladığı ve pozitif rekabeti tetiklediği için tasarım ve çözüm konusunda kendine güvenen tüm mimarlar üye olabiliyor.

  Çalıştığı iş yeri haricinde freelance olarak dışarıdan işler almak isteyen mimarları da oldukça mutlu edebilecek bir girişim olan bymimar , mimari siteler konusunda çitayı oldukça yükseltecek gibi duruyor.Pek yakın bir zamanda mimarlık ve iç mimarlık sektörüne dair haberler ve blog yazılarının da ekleneceği bymimar, belkide orta vadede dev bir platform olmaya en büyük aday.

   

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Mimarlar İçin Müşteri Bulma Platformu: ”Mimarimedya Mimarbul”

  • Üyelik ücretsiz ama iş anlaşmaya geldiğinde sanırım ücret isteniyor

   Selim 24 Ocak 2015 22:54
  • Üyelik ücretsiz. İş anlaşılması sonucunda reklam giderlerini karşılayabilmek adına iş tutarından cüzi bir miktar talep ediliyor.

   Fırat 25 Ocak 2015 21:26
  • Talep edilen tutar müşterilere yansıtılmamakla beraber mimar veya içmimarlarımızdan talep edilmekte. Müşteriler için sistem tamamen ücretsiz işlemekte.

   Fırat 25 Ocak 2015 21:32
  • armutcom , ehilcom gibi bir girişim..Ancak diğerlerinden farklı olduğu nokta özelleşmiş olması..Mimarlık ve iç mimarlık odaklanması söz konusu

   Ezgi 25 Ocak 2015 21:52
  • Sektörde mimar ve içmimarlar adına böyle bir açığın olmasından ortaya çıkan girişimin amacı mimar ve içmimarları bir araya toplayarak müşteri bulma sıkıntısı çeken mimarlarımıza yardımcı olmak ve daha fazla mimar ve iç mimar adaylarının olmasını sağlamak.

   Fırat 25 Ocak 2015 22:53

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya