Mimarlar İçin Mobil Uygulamalara Bir Yenisi Daha Eklendi: Crit App

  9 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Tasarımcılar ve mimarlar için yeni inovatif iş fikirlerine her zaman ilgi ile bakmışımdır.Teknoloji meraklısı bir mimar olarak ilgimi çeken bu girişimi sizlerle paylaşmak istedim.Tasarım süreçleri çoğu zaman en zorlayıcı ve en fazla efor sarfedilen süreçlerin başında gelmektedir.The Morpholio Project firması tasarımcılar için dinamik alt yapılar hazırlayan bir firma olarak yeni girişimlerine hız vermeye başladı.

  Crit App uygulaması ile tasarımcılar arasında dinamik bir iletişim – etkileşim uygulaması diyebileceğimiz bu uygulama yeniliklere her zaman açık olanlarla teknoloji meraklısı mimarları bir araya toplamayı amaçlıyor.

  Morpholio ekibi’nin grup çalışması şeklinde iş hayatını sürdüren mimarlık ofisleri ve tasarım disiplininden çeşitli mesleklerin fikirlerini anlık paylaşabileceği bir uygulama heyecanı neticesinde ortaya çıkan bir ürün.

  Ya da başka bir deyişle “Fotoğraflar, eskizler, imajlar, çizimler ve yorumlar tek bir tartışmanın içinde bütünleşmiş olsaydı nasıl olurdu?” sorusuna yanıt aramışlar.

  Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebileceğinizi hatırlatarak deneyimlemelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya