Mimarlar İçin En İyi Cad Uygulamaları

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Bazen her zaman pc daha efektif değildir.Teknolojinin yeniliklerinden sonuna kadar faydalanmak ve daha farklı işlere imza atabilmek için yeterince vaktimiz de olamayabiliyor.İşte bu tarz yaklaşımlar ile farklı yeniliklere açık tüm mimar ve tasarımcılar için oldukça faydalı bir yazı hazırladık.İnşallah beğenirsiniz.

  Şimdi birbirinden güzel uygulamaları mimarimedya.com siz değerli okuyucuları ile hemen paylaşalım..Not;uygulamaları indirmek için başlıklara tıklamanız yeterlidir.

  AndCAD

  Bu uygulama için yaklaşık 70 tl gibi bir tam sürüm bedeli biçilmiş.5 Üzerinden 4 puan alan uygulama ile çok kaliteli olmasa da yine diğer tüm cad uygulamaları gibi pek çok ufak çizimi halledebilirsiniz.Düzeltmelerinizi yapabilirsiniz.

  RedStick Site CAD

  Bu uygulama ile rölöve için pc uyumlu bir kolaylık sağlanmaktadır.Yani lazer metre veya bluetooth ile klasik rölöve yöntemlerinden arınık bir şekilde işinizi kolaylaştırabilir.Aşağıdaki videodan daha detaylı bilgileri temin edebilirsiniz.

   

  AutoQ3D CAD

  Bu uygulama ücretli bir Cad uygulamasıdır.Yaklaşık 60 TL gibi bir fiyatı vardır.Uygulama ile ilgili aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

   

  Inard  CAD

    Kullanım kolaylığı ile , hızı ve grafiklerinin yeterliliği ile basit çizimler ve düzeltmeler için güzel bir cad uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.Uygulamanın tam sürümü için 15 Tl gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekiyor.

  Yine bir çok teknoloji uzmanının tekrarladığı bir noktayı hatırlatmak istiyorum.Gelişen akıllı teknolojiler ile tabletinizde veya akıllı telefonlarınızda sizin için önem arzeden bilgileri ve kişisel bir takım özel şeyleri bulundurmamanız olacaktır.Çünkü bir uygulamanın beraberinde yüklenen , cihazın sahibi ve cihazın haberi olmadan parazitlik yapabilecek uygulamalar var olabiliyor.Cihazın sağlığı ve uzun ömürlü olabilmesi için güvenilir uygulamaları indirmeniz ve bir uygulamayı indirmeden önce bir kaç yerde okuyup araştırdıktan sonra indirmeniz söylenir.

   

  Droid 2 CAD

  Uygulama ile ilgili videoyu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz..

   

  AutoCAD360

  Uygulama hakkında en sağlıklı bilgileri aşağıdaki videodan edinebilirsiniz.Yalnı bunu belirtmeden edemeyeceğim ; programın tam sürümüne asla sahip olamıyorsunuz.Her ay yükseltme bedeli ödemek zorundasınız.

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı Mimarlar İçin En İyi Cad Uygulamaları

  • autocad tekelini öttürmeye devam ettiği sürece fenomen olmaya devam edecektir..bu ne a.q. milyarlarca lirayı bi programamı yatıracaz..teşekkürler bu arada iyi bir paylaşım olumuş

   servetli mimar 26 Mayıs 2013 15:34
  • Wooww super paylasim harika bir site:)

   seda 4 Haziran 2013 23:35
  • Tsk.

   Murat ERÇELEBİ 4 Haziran 2013 23:43

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya