”Mimariye Güven , Kurumuna Güvendir!”

  11 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Çoğu nam yapmış firmaların kurumsal kimliklerini yansıtan iç mekan dizaynları kendileri için birer övünç kaynağı olmuştur.Özellikle web sitelerinde paylaştıkları görseller ve iç mekan renderlarına son zamanlarda birde sanal tur özellikleri eklendi.

  Acıbadem hastanelerinin yaptığı bu girişim sektörde bir ilk değil ancak gerek mimarisi , gerekse sunumu bakımından olağan üstü bir güzellik yansıtmaktadır.Hatta o kadar ki; insanın bir hastası olmasa dahi gidip o mekanı yerinde göresi bile geliyor.Tam olarak ne demek istiyorum bu linki tıklayarak görebilirsiniz..

  Bina girişinden tutun iç mekanların tasarımları hakkında fikir sahibi olabilmenizi sağlayacak her türlü veriyi bu adresten de görebilirsiniz..

  Bu girişimi yer yer Kamusal Mekanlarda da görüyoruz.Belediyelerin çalışmalarını yansıtacak bir öğe gibi dursa da çalışma çalışmadır.Tebrik etmek gerekli..Bahsettiğim bu kamusal yapı 360 derece sanal tur için de bu linki kullanabilirsiniz.

  Kategori:
  Makale

  tarafından yorumlandı ”Mimariye Güven , Kurumuna Güvendir!”

  • Aslında web tasarımda da bir nevi mimarlık havası var diyebilirim.Bu linklerdeki panoromik görüntüler süper gerçekten.Esas maharet bunların tasarımı kadar müşteriye sunumu diye düşünüyorum..

   Hakan Kural 18 Mart 2013 16:14
  • evet..mimarlık artık yalnızca tasarlayıp geçmek değil kesinlikle..sunum için de firması bünyesinde onlarca mimar çalıştıran büyük mimarlık firmaları biliyoruz.web designer bile çalıştıran var..ki grafiker çalıştıran mimarlık firmalarına da aşinayız 😀

   Murat ERÇELEBİ 18 Mart 2013 16:20

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya