MimariMedya Yenilendi!

  8 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Yaklaşık 1 ay kadar önce  mimariStore ile bir değişim rüzgarının sinyallerini vermiştik.Bu geceyle beraber tam 5 gündür uykusuz ve bir o kadar da yorucu bir sürecin sonunda Türkiye’nin en popüler mimarlık blogu olan mimarimedya’yı yepyeni bir görünüme kavuşturduk.İnşallah beğenmişsinizdir.

  Türkiye’de mimarlık alanında nitelikli yayın yapan pek az blog var.Sektöre katkı sağlamak ve kamu nezdinde bilinç uyandırmak adına mimarlık gibi disiplinlerin ortak yayın mecrası olmayı başardık.Umarız bu tarzda yayınlar çoğalır ve bizde destekleriz.

  Yenilenen mimarimedya arayüzünden bahsedecek olursam, daha estetik ve uluslararası rakipleriyle yarışabilecek bir görünüm kazandırmaya çalıştık diyebilirim.Mobil arayüzünde de hızlı olmasını kullanışlı olmasını hep önde düşündük.

  İçerik sayfasındaki sadeleşmeyi zaten görmüşsünüzdür.

  Tüm bunlara ek olarak Kariyer sayfasında güncel sektörel iş ilanları yayımlayacağız.Soru-cevap sayfasında mesleki teknik konular başta olmak üzere çeşitli konuların herkese açık şekilde paylaşılacağı tartışılacağı sorulup cevaplandırılacağı bir niş alan oluşturduk.Buradan bir sorunuz / sorununuz olmasa bile belki birilerine yardımınız dokunabilir diye isterseniz bir göz atabilirsiniz.

  2016’ya yeni halimizle merhaba demeyi biraz erken yapmış olduk.Ama mimarimedya’da yenilikler bitmez.

  Yazar olarak aramıza katılmak için iletişim sayfasından bize yazabilirsiniz.

  mimarimedya-sitesi

  Etiketler:
  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya