Mimarimedya ‘ya İçerik Reklamı Vermek İster misiniz?

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Mimarimedya.com tüm içerikleri ve paylaşımlarıyla tüm dönemlerin en başarılı ve en çok takip edilen mimarlık blogu olmaya aday..Sadık bir takipçi kitlesi ve objektif yorumlarıyla aynı zamanda hoş bir kahve molası blogudur.

  Kalabalık bir yazar kitlesiyle sürekli güncellenmesi zorunluluğu olmadan ”canım ne zaman yazmak isterse” mantığıyla yazılan yazıların tamamı samimi bir dil kullanılarak oluşturulmuştur.

  İçerik reklamı yayınlatmak için ücret talep etmekteyim.Bu konuda detaylı bilgileri ve sorularınıza cevapları kişisel mail adresim mimarmuratercelebi@gmail.com üzerinden verebilirim.

  Yayımlanacak reklamların blogun ana konularını ezip geçmemesi ve konu dışı olmaması gerekmektedir.Bu takipçileri ve ziyaretçileri sıkmaması için klasik bir prensiptir.Mimarlık , dekorasyon , mimari yazılım , yapı ve inşaat malzemeleri , mimarlık yayınları için bulunmaz bir ortamdır.

  Firmanızın logosu ve tıklandığında internet sitenize yönlendiren bir sponsorluk reklamı da verebilirsiniz.Bunun için de yine yukarıdaki mail adresimden benimle irtibata geçebilirsiniz.

  Bu zamana kadar mimarimedya’da reklamı yayımlanan  firmalar aşağıdaki gibidir..

   BOĞAZİÇİ İTHALAT

  MİELE

   NOLTE HOME STUDIO

  BRICSYS

  VECTORWORKS

   AR-MEDİA

  YTONG

  PARLAKBİRGELECEK.COM

  Kategori:
  Haber

  Yoruma kapalı.

  Mimari Medya