Mimari Projelerinizde Kullanabileceğiniz Ücretsiz Yalıtım Detayı

  10 sene önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Reklam gibi olmasın ama bir yalıtım firmasının web sayfası ancak bu kadar faydalı ve bu kadar teknik bilgiler ile dolu olabilirdi.Tasarımı içn de benzer duyguları besliyorum ama gerçekten başarılı bir derleme ile mimarların işine yarayabilecek tüm detay çizimlerini bir kaç konu başlığı altında toplamışlar.

  Başarılı ve faydalı bir web sitesi diyebilirim.Ben bir kaç yıl önce duymuştum ama açıkçası henüz 2-3 ay kadar öncesine dayanıyor  bu web sitesindeki faydalı çizimlerden ve dökümanlardan faydalanışım.

  Lafı fazla uzatmadan isterseniz google.com ‘dan izocam ı aratıp web sitesine tıklayın, isterseniz de direk web sitesi olan bu linke tıklayarak  bahsettiğim içeriklere bir göz atın!

  Çeşitli yalıtım hesaplama kolaylaştırıcılar ve pdf formatındaki kaliteli dökümanlar ile mesleki bilgilerinizi tazeleyebilir, çizimlerinizde direkt olarak kullanabileceğiniz dwg dosyalarına da ulaşabilirsiniz.

  Yalıtım konusu hem uygulama açısından , hem de tasarlanış biçimi açısından çok büyük zahmetleri de beraberinde getirmektedir.

  Yalıtım detaylarını ve teknik çizimleri indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

  Kategori:
  Makale

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya