Mimari medya’da Öne Çıkanlar [Ocak – Mart2013 ]

  11 yıl önce yazıldı. Yazar:
  Abone Ol :  

  Yavaş ve kararlı bir büyüme ile genişlemeye devam ediyor mimarimedya.com ailesi..Az ama sadık bir takipçi kitlesine yayın yapmanın süpriz yanlarından biri de bu olsa gerek..

  İlk başlarda yalnızca meslek pratiği , mimari teknolojiler ve yenilikler ile yoruma bağlı bir yayın anlayışı ile yola çıkmıştık.Daha sonraları günlük internet yayınlarından alıntılarla bir mimari haber sitesi özelliği de eklendi.Üst menüdeki çeşitlilik ve detay sanırım bir çok sitede atlanılan başlıklardı.Bu başlıkları dallandırıp budaklandırarak mimarlığı daha kapsamlı bir site ile web dünyasında temsil etmeye çalıştık.

  Ancak en nihayetinde her zaman söylediğim gibi kendi halinde , kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayan ve içerikleriyle mimarlık sevdalılarını buluşturan bir site haline geldi mimarimedya.com..Reeldeki işlerin yoğunluğundan zaman zaman güncellenmesi bazen 4 günü bulsa da bazen de günde 5-6 blog birden yayınlandığı zamanlar da oldu..

  Uzun ve kısa vadede bir takım büyüme hedefleri var elbetteki..İleride eklenmesi düşünülen yeni blog başlıkları , konuk yazarlar , video bölümü , haberlerin artırılması , yarışmalar ve etkinliklerin duyurulması fonksiyonları da olacak gibi görünüyor.

  Henüz 2 aylık bir web sitesi için yaklaşık 6000 ziyaretçi sayısı ve google pagerank değerinin 2 yi yakalaması bu başarının ve sevginin göstergesi gibi duruyor diye düşünüyorum.Tüm takipçilerimize teşekkür ediyorum..Yeniliklerle görüşmek dileğiyle..

  Takip edenler bilirler , belirli aralıklarla mimarimedya.com‘da öne çıkan blogları paylaşıyoruz…Şimdi bu kısa teşekkür ve vizyon yazısından sonra öne çıkan 10 blog içeriğini sizler için paylaşalım o halde ;

   

  • Mimarlık Eğitimi 6 Yıla Çıkıyor!
  • Kanadalı Bir İnşaat Mühendisliği Öğrencisinin Süt Kutularıyla Yaptıkları

   

  • Böyle Maket Yapabilen Mimar? 🙂

   

   

  • İstanbul’da görülmesi gereken 25 tarihi mekân!

   

  • Türkiye’de İlk Mimarlık Ofisi Harlem Shake’i Yapıldı! 🙂

   

   

  • Aşkın Mimariye Yansımaları (Mimar Sinan)

   

   

  AYRICA ;  Mimari Medya ‘Da Öne Çıkanlar [Aralık – 2013Ocak] Başlıklı Bu derlemeyi de okuyabilirsiniz.

  Kategori:
  Haber

  tarafından yorumlandı Mimari medya’da Öne Çıkanlar [Ocak – Mart2013 ]

  • Kesinlikle başarılı bir derleme olmuş..Haber ve görseller eşit sayıda..Bir mimarlık stesi için fazla başarılı..reklam olmaması da cabası..

   Serhanngt@gmail.com 8 Mart 2013 13:26

  Cevap yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mimari Medya